דיאטת מלפפונים

דיאטת מלפפונים היא אחת מדיאטות הכסאח, דיאטת מלפפונים מבוססת על אכילת מלפפונים טריים במשך כל היום ללא הגבלה, דיאטה האורכת עד ארבע ימים ולא יותר מזה. להלן התפריט המלא

מאת: מערכת בלו

דיאטת מלפפונים מבוססת על אכילת מלפפונים ירוקים טריים במשך כל היום - ללא הגבלה ואכילת 1 יוגורט או מעדן חלב רגיל (לא דיאטטי), מועשר בסידן.

 

חובה - שתיית 10-8 כוסות מים ביום תה צמחים ללא סוכר, מי סודה.

 

לקיחת ויטמינים ומינרלים המשלימים את החסר באוכל לפי הנחיית רופא.

 

פעילות גופנית - בכל יום במשך 30 דקות מינימום במגבלות היכולת הגופניות של מבצע הדיאטה.


תפריט דיאטת מלפפונים - מדי יום במשך עד ארבעה ימים

מלפפונים ירוקים כל היום ללא הגבלה.


1 יוגורט או מעדן חלב (לא דיאט) עשיר בסידן.

 

ניתן לאכול את מעדן החלב או היוגורט בשעות הבוקר או הצהריים.

ניתן ורצוי לאכול חטיף אנרגיה קטן או 3 קוביות שוקולד קטנות בשעות הבוקר.

שתיית משקה דיאטטי לא מוגז - ללא הגבלה.

משך הדיאטה כאמור לא יותר מ-4 ימים.

 

 

הערת אזהרה: תפריט דיאטת מלפפונים המפורט כאן תחת קטגוריית דיאטה "בזק" ו/או "כאסח" הינו בגדר מידע בלבד והם לא נבדקו והוכחו מדעית. התפריטים המוצגים באתר מהווים מקבץ של אוסף תמציתי ממקורות מידע שונים מאתרי בריאות ותזונה אמריקאיים (כגון: http://www.letoque.ch) והעוסקים במגוון דיאטות "אופנתיות"  שמטרתן לגרום לירידה מהירה במיוחד במשקל הגוף. דיאטות אלו  כאמור גורמות לירידה דרסטית במשקל אך ספק רב אם ביכולתן לגרום לירידה של רקמת שומן בלבד. שימו לב כי  תפריטי דיאטה מסוג "בזק" / "כאסח"  גורמים לירידה משמעותית ברקמת השריר וזהו  תהליך שאינו רצוי  בתהליך של דיאטה מה גם  דבר שמדובר בתוצאת לוואי שאינה מחמיאה לגוף. במהלכה של הדיאטה הזו, מבצע  הדיאטה צורך כמות נמוכה מאוד של קלוריות מה שיגרום לגוף לפתח מנגנונים אשר יאטו  את קצב חילוף החומרים וזאת בכדי לשמור על האנרגיה. כך נוצר מצב ,שלמרות צריכת הקלוריות הנמוכה, הגוף לא מרזה ולא חלה ירידה במשקל. 
דיאטת כאסח או בשמה האחר דיאטת בזק לא נותנת מספיק זמן לגוף לסגל לעצמו הרגלי אכילה נכונים,ובמידה ולא ממשיכים לאחריה בדיאטה מאוזנת משלבת פעילות גופנית, אלא שחוזרים לאכול כרגיל, המשקל עולה חזרה ולרוב חלה עלייה משמעותית מעבר לזו שהייתה קבועה בתחילת הדיאטה.

הדיאטות אינן מומלצות ואינן מתאימות בריאותית לכל אדם המחליט על פי שיקול דעתו האישית לבצען וחובה להיוועץ תחילה עם הרופא המטפל. המידע המוצע באתר Bello אינו מהווה תחליף למקור מידע רפואי או עזרה רפואית מכל סוג שהוא. בעלי האתר וצוות האתר אינם אחראים לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש ו/או יישום המידע המופיע באתר וחובה להתייעץ עם רופא בטרם כל קבלת החלטה לבצע דיאטה ו/או פעילות ספורטיבית כלשהי. כי בעיננו הכי חשוב, לשמור על הבריאות.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בערוץ דיאטה ותזונה תמצאו את כל המידע העדכני אודות דיאטה, סוגי דיאטות ותזונה נכונה. אם החלטת לעשות דיאטה בריאה או למצוא שיטות הרזיה ללא דיאטה, וגם אם החלטתם ללכת על דיאטת כסאח - אתם במקום הנכון.
אתר bello מביא מידע מעודכן לגבי כל סוגי הדיאטות, בצד מאות מתכונים ותפריטי דלי קלוריות, דרכים לשמירה על בריאות ותזונה מאוזנת באמצעות דיאטות נפוצות, שיטות הרזיה טבעית, מציאת הדיאטה הנכונה ביותר עבורכם ואיך עוברים לאורח חיים שכולל תזונה נבונה.
המאמרים והמידע באתר bello מובאים מפי מומחים בתחומם וביניהם דיאטניות, תזונאים ואנשי מקצוע נוספים.

מתכוני דיאטהתפריטי דיאטהדיאטה לילדיםתזונה נכונהדיאטות מומלצותדיאטה מהירהדיאטניתתזונאיתדיאטה לקיץ, דיאטת אטקינס

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל