3 טיפים לשריפת שומנים בבטן

שומנים בבטן יכולים לגרום לנו להרגיש לא בנוח עם עצמנו בהרבה מצבים, כאשר אנחנו יושבים או מורידים חולצה ליד אנשים. אז אם אתם חושבים שהגיע הזמן לנקוט מספר צעדים על מנת לשפר את ההרגשה העצמית שלכם, הגעתם למקום הנכון.

3 טיפים לשריפת שומנים בבטן ()

שומן בבטן יכול להיות דבר מאוד מעצבן. פעמים רבות אנחנו שומעים לא מעט אנשים שמסבירים כמה קשה להם להיפטר מהשומן הזה, והאמת שבצדק, מי מאיתנו לא היה רוצה בטן שטוחה וחטובה?

 

גם אם ניסיתם כבר פעמים רבות להיפטר מזה ללא הצלחה, אנחנו רוצים שתדעו שעדיין יש תקווה ויש מה לשפר! עקבו אחר שלושת השלבים פה, שלבו אותם ביחד ואנחנו מבטיחים לכם שתגיעו לתוצאות מרשימות.

 

שלב 1 – התמקדו בפעילות אירובית במקום בתרגילי בטן.

 

פעילות אירובית - bello

 

כאשר אתם מנסים להיפטר מהשומן בבטן, סביר להניח שתנסו לעשות כמה שיותר תרגילי בטן. אבל, מחקרים רבים מראים שפעילות אירובית כמו ריצה או שחייה היא הרבה יותר אפקטיבית להורדת השומן בבטן מאשר תרגילי בטן.

 

שלב 2 – תאכלו יותר חלבונים ופחות פחמימות.

 

ארוחת חלבונים - bello

 

יש משפט שאומר "ריבועים בבטן עושים במטבח לא בחדר הכושר". אם אתם רוצים להיפטר מהשומן בבטן, הדרך הכי נכונה לעשות זאת היא לשלב דיאטה נכונה ואימוני אירובי. אחד מהקווים הכללים שנכונים לכל דיאטה, היא צריכת פחות פחמימות ויותר חלבונים בכל ארוחה. כלל אצבע הוא להקפיד בכל ארוחה על 50% חלבונים, 25% פחמימות ו- 25% של ירקות (עדיף ירוקים). פחמימות מחיטה מלאה הן עדיפות בהרבה, משום שלגוף שלנו הרבה יותר קל לפרק אותם ולהשתמש בהם כאנרגיה זמינה.

 

שלב 3 – הימנעו ממשקאות מתוקים

 

משקאות מתוקים - bello

 

כולנו יודעים שמשקאות ממותקים גורמים לנזק בשיניים, אך הם גם מעודדים צבירת שומנים בבטן. הסוכר שהגוף שלכם מקבל מהאוכל הוא מספיק ואין צורך להוסיף לו סוכרים גם משתייה. יתרה מכך, סוכרים שמגיעים ממשקאות אינם נקלטים במוח שלנו בצורה נכונה, הכוונה היא שאנחנו יכולים לצרוך כמות גבוהה מאוד של סוכרים באמצעות משקאות והגוף שלנו לא יקלוט אותם נכון, מה שגורם לפיזור הסוכר בדם בצורה לא מבוקרת וזה אחד הגורמים להעיקריים להצטברות גבוהה של שומנים בבטן.

 

שריפת שומנים בבטן - bello

 

בצעו את שלושת השלבים הנ''ל ותוכלו לצפות לבטן שטוחה תוך מספר שבועות! חשוב לזכור, צריך לבצע את השלבים הללו בשילוב של רוטינת אימונים קבועה שכוללת בתוכה לפחות 30 דקות של אירובי 4 פעמים בשבוע.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בערוץ דיאטה ותזונה תמצאו את כל המידע העדכני אודות דיאטה, סוגי דיאטות ותזונה נכונה. אם החלטת לעשות דיאטה בריאה או למצוא שיטות הרזיה ללא דיאטה, וגם אם החלטתם ללכת על דיאטת כסאח - אתם במקום הנכון.
אתר bello מביא מידע מעודכן לגבי כל סוגי הדיאטות, בצד מאות מתכונים ותפריטי דלי קלוריות, דרכים לשמירה על בריאות ותזונה מאוזנת באמצעות דיאטות נפוצות, שיטות הרזיה טבעית, מציאת הדיאטה הנכונה ביותר עבורכם ואיך עוברים לאורח חיים שכולל תזונה נבונה.
המאמרים והמידע באתר bello מובאים מפי מומחים בתחומם וביניהם דיאטניות, תזונאים ואנשי מקצוע נוספים.

מתכוני דיאטהתפריטי דיאטהדיאטה לילדיםתזונה נכונהדיאטות מומלצותדיאטה מהירהדיאטניתתזונאיתדיאטה לקיץ, דיאטת אטקינס

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל