ניתוח אף - המדריך המלא ()

איך בוחרים מנתח לניתוח אף

למרות אלפי ניתוחי האף הנערכים מדי שנה, מדובר בניתוח מורכב ועדין מאוד. איך בוחרים את המנתח הפלסטי שילווה אתכם, מה לשאול אותו בשיחת הייעוץ ועוד. ד"ר חיים קפלן עונה על הכל

רוצה להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה לניתוח אף?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

למרות אלפי ניתוחי האף הנערכים מדי שנה, מדובר בניתוח מורכב ועדין מאוד. הניתוח דורש התמחות מקצועית יסודית וחוש אסתטי מפותח במיוחד. המנתח הפלסטי שאתם בוחרים חייב להיות בעל יכולת דיוק מיוחדת, מומחה בתחום מערכת הנשימה ובעל הכשרה מקצועית מעולה בתחום הכירורגיה הפלסטית.

 

 

בחירת המנתח

  

האף שלנו יושב באמצע הפנים, מכאן שהוא מאוד חשוב ובולט לעין. חשבו היטב בטרם קיבלתם החלטה לעבור ניתוח אף, וכמובן ודאו שבחרתם במנתח מומחה שביצע ניתוחי אף רבים. ניתוח אף לא מוצלח קשה מאוד להסוואה ועלול לגרום לסיבוכים פיזיים ונפשיים במצב של ניתוח שלא הצליח.   

 

כמו תמיד, אנחנו מזהירים: הולכים לעבור ניתוח? אל תתפתו לבחור בגלל המחיר. בחירה של מנתח פלסטי על פי המחיר הזול, מבלי לברר יותר מדי פרטים אודות אותו מנתח, כישוריו וניסיונו המקצועי, עלולה לעלות ביוקר: בבריאות שלנו, ובתוצאות שאינן משביעות רצון. חשוב לזכור שמדובר בניתוח שכרוך בהתערבות כירורגית שתוצאותיה לעיתים בלתי הפיכות.

 

מחירי ניתוחי האף משתנים ממנתח אחד לאחר, בהתאם לרזומה ולמוניטין שלו. המחירים נעים בין 8,000  ל-18,000 שקלים, תלוי במנתח ובמקום האשפוז.

 

 

שיחת היעוץ

  

 

בטרם הניתוח תוזמנו לפגישת יעוץ בה תכירו את המנתח. בשיחת הייעוץ ישמע הרופא מה מפריע לכם במראה האף ומה גורם לכם לרצות לעבור ניתוח אף. כמו כן, תהיה התייחסות גם לדרכי הנשימה ולעברכם הרפואי. הרופא יעריך בפניכם מה התוצאות שיכולות להתקבל. תהיה התייחסות אל מבנה האף, מבנה הפנים, סוג העור, דרכי נשימה, והמראה הכללי של הפנים.

 

שימו לב: אתם חייבים להיפגש רק עם המנתח ולא עם שום גורם אחר שמעורב בסביבה כגון איש שיווק, מנהל קליניקה או כל נציג אחר מטעמו. במידה ושיחת הייעוץ לא נערכת עם המנתח, ראו בכך נורת אזהרה המסמלת לכם להתרחק.

 

ישנם רופאים המשתמשים בשיטת הדמיה בניסיון לדמות ככל האפשר את מראה האף לאחר הניתוח. קחו בחשבון שההדמיה אינה מהווה כרטיס ביטחון לתוצאה המוגמרת, ואל תתפסו לתוצאותיה כדי שלא תתאכזבו. חשוב להיות מודעים למגבלות ההדמיה. גם כאן, שימו לב שהרופא המנתח הוא שידגים את ההדמיה, ולא אף אחד אחר.

 

לשאול הכל

  

הרופא יסביר לכם בפירוט על תהליך הניתוח, הצום שלפניו ועל הבדיקות יש לבצע. אל תתביישו לשאול כל שאלה העולה על רוחכם. פגישת היעוץ עשויה להיות יקרה, בהתאם למוניטין הרופא. אם מחליטים לבצע את הניתוח אצל אותו רופא, מחיר פגישת הייעוץ בדרך כלל מתקזז מהעלות הכוללת של הניתוח עצמו - כדאי לבדוק את העניין מראש.

 

עלויות ניתוח כרוכות בהוצאות עבור חדר ניתוח ולעיתים עבור חדר לצורך אשפוז. בררו את כל הפרטים בזמן הייעוץ על מנת שלא יהיו לכם הפתעות בהמשך. בררו לגבי מדיניות תיקונים במידה וניתוח לא הצליח. האם המנתח נותן יתקן את התוצאה כחלק מעלות הניתוח או יגבה תשלום נוסף עבור התיקון? כל אלו חייבים שיעלו ויובהרו בעת שיחת הייעוץ עמו.

 

 

אין ספק שתהליך הניתוח אינו מצב נעים במיוחד ובאופן טבעי מעורר חששות. אז זכרו שככל שתשאלו ותוודאו בשלב המוקדמים, כך תרגישו בטוחים יותר להיכנס לניתוח ותימנעו ממצבים לא נעימים לאחריו.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל