הסרת משקפיים - המדריך המלא (מדריך להסרת משקפיים)

הסרת משקפיים ללא ניתוח

רבים אינם יכולים לשאת ניתוחי עיניים מכל סוג. בשיטת אורתו-קיי תוכלו לשפר את הראייה שלכם במהלך הלילה ולקום כאילו עשיתם ניתוח להסרת משקפיים. איך זה עובד ומה סוד הקסם? בכתבה שלפניכם

רוצה להתייעץ עם מנתח מומחה בהסרת משקפיים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

הרעיון של סכין כירורגית או קרן לייזר המתקרבת אל האישון מלחיץ אתכם, אבל גם המשקפיים כבר מיצו מזמן את חינם ואין לכם כוחות להתעסק עם עדשות. אל תאמרו נואש, יש לטכנולוגיה ולמדע פתרון, הכינו את המזומנים.

 

הסרת משקפים ללא ניתוח

אורתו-קיי (קיצור של "אורתוקרטולוגיה") טכנולוגיה חדשה שבסיסה שימוש בעדשות מגע מיוחדות במהלך הלילה. עם הסרתן בבוקר, ראו זה פלא - הראייה חדה וברורה במהלך כל היום.

 

עדשת האורתו-קיי משטיחה במהלך הלילה את מרכז הקרנית, באופן זמני. השטחת הקרנית גורמת לקרני האור להתפקס על הרשתית, ולמעשה מאפסת את המספר.

 

הטיפול באורתו-קיי דורש אבחון מקדים, הכולל בדיקת מיפוי הקרנית. על סמך נתוני הבדיקות מותאם סוג העדשה.

 

אם החלטתם שאתם הולכים על סיפור הנסיכה על העדשה באופן קבוע נדרשות בדיקות מידי שלושה חודשים שבכל פגישה תבצעו בדיקה מחודשת של מיפוי העין.

 

יתרונות וחסרונות השיטה

ראשית, הטיפול מתאים לקצרי רואי בלבד.

 

חיסרון נוסף הוא המחיר ביחס לניתוח הסרת משקפיים בלייזר: הבדיקות והעדשות יעלו לכם כמחציתו של ניתוח לייזר ומידי שנתיים תאלצו לשלם את המחיר מחדש, כמו כן עבור כל בדיקה בתדירות של שלושה חודשים תצטרכו לשלם גם כן.

 

יש להשגיח ולשמור על הגיינה משום שלעיתים נוצרים סיבוכים הקשורים לזיהום הקרנית.

 

היתרונות לעומת זאת מתחילים בעובדה שלא צריך לעבור ניתוח. מעבר לזה אפשר להחליט מתי רוצים להיות עם משקפים ומתי לא. למשל אמצע שבוע משקפים לקראת סוך השבוע לינה עם עדשות וחיים נטולי משקפיים.

 

מתאים במיוחד למצבים בהם המספר אינו יציב וקבוע.

 

מצויין לבני נוער שאינם מורשים לעבור ניתוח בשל גילם ובשל מספר לא יציב.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל