הלבנת שיניים - המדריך השלם ()

הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה

למי מתאימה טכניקת הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה, מה יתרונות וחסרונות השיטה והאם אפשר באמצעות הציפוי לכסות על כל פגע בשן? הנה כל מה שרציתם לדעת על הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה

רוצה להתייעץ עם מומחה להלבנת שיניים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה מבוצעת במרפאת שיניים, היא דורשת פעולה מדוייקת של רופא השיניים וצוות מעבדה אמין ומקצועי. לכן הקפידו לעשות סקר שוק ולקבל המלצות מחברים או מכרים, בטיפולים מסוג זה שיטת מפה לאוזן נחשבת אחת השיטות היעילות כדי למפות את רופא השיניים המתאים.

 

הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה: עיקרי הטכניקה 

הרעיון: הדבקת ציפוי התואם בדיוק לשיניו של המטופל והדבקה מדויקת על ידי רופא שיניים מומחה. במהלך הטיפול הרופא משייף משכבת האמייל חומר בעובי של כ-0.5 מ"מ (ההליך איננו גורם לשן לאבד מחוזקה), לאחר מכן הרופא מטביע את תבנית השיניים המדויקת ושולח למעבדה. במעבדה מייצרים ציפוי חרסינה דקיק לפי צבע שיבחר על ידי ידכם בהתייעצות עם רופא השיניים.

 

השיטה נחשבת לאחת השיטות היעילות, אך טמונים בחובה כמה הגבלים וחסרונות, ראשית ציפוי חרסינה אינו מתאים למי ששיניו מתות וכתוצאה שחורות או אפורות, הטיפול אינו מתאים למי ששיניו כהות במיוחד או לפני שן פגומים שאינם מאפשרים הדבקה וייצר ציפוי מתאים. השיטה איננה מתאימה לשוחקי השיניים למיניהם (בעלי הטיקים ונועלי הלסתות בשינה), משום שאלה מגדילים את הסיכוי לשבירת הציפוי.

 

חסרונות ציפוי:

השיטה יקרה, ומעבר לכך אינה מומלצת לשן בודדת כדי לא ליצור הבדלים קיצוניים בין השן המצופה לבין שאר השיניים.

 

ההדבקה היא לתמיד, לכן אם תצטרכו להוריד את הציפוי או להשחיזו מהשן סיכוי רב שתתקלו בקשיים.

 

יתרונות ציפוי חרסינה:

מחינה ויזואלית דומה מאוד לחומר שן - מבחינת צבע ושקיפות.

 

הצבע הלבן מחזיק מעמד לאורך זמן ובהשוואה לטיפולי הלבנה אחרים.

 

ציפוי חרסינה אינו צובר שכבת חיידקים על פני השן ולעיתים אף מונע אותה.

 

מחיר: 3000-5000 לשן אחת.

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל