ניתוחים פלסטיים לגברים (צילום iStock)

ניתוח שפה שסועה לילדים ומבוגרים – ניתוחים פלסטיים בירושלים

רוצה להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה לגברים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

מום מולד של שפה שסועה יכול להיות עם או בלי חך שסוע. למרות שהגורם למומים אינו ברור, הם שכיחים מאוד וככל הנראה נולדים איתם בגלל שילוב בין גנטיקה וגורמים סביבתיים. אם רוצים לטפל בבעיה האסתטית ובאותה הזדמנות גם לתרום לשיפור התפקוד, מומלץ לתאם ניתוח קוסמטי

שפה שסועה היא המום המולד השכיח ביותר באזור הפנים. עם זאת, ניתוח שפה שסועה יכול להתבצע גם בגילאים מבוגרים יותר. בנוסף, יש לקחת בחשבון שחומרת וסוג השסע משתנים בין המקרים: בעוד מחצית מהתינוקות שסובלים מהמום הזה נולדים עם חך שסוע, רבע נולדים עם שפה שסועה ואצל רבע יש שילוב של השניים. כמו כן, מחקרים מראים שהשילוב בין שפה וחיך שסועים נפוצים יותר אצל בנים – בעוד חך שסוע נפוץ יותר בקרב בנות.

החדשות הטובות הן שניתן לתאם ניתוח כדי להתמודד עם שפה שסועה ולשפר את איכות החיים של ילדים או מבוגרים כאחד. ניתוח שפה שסועה משיג אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, הוא מותאם לקהל היעד והסיכונים שלו נחשבים נמוכים. מעבר לכך, אפשר כיום להתייעץ עם מומחים של ניתוחים פלסטיים בירושלים ולתאם תיקון כירורגי כבר מגיל 3 חודשים.

 

למה לתקן מצבים של שפה שסועה?

גם מצבים של ניתוח שפה שסועה וגם מצבים של ניתוח חך שסועה דורשים תיקון והתערבות כירורגית. אבל בניגוד לסוגים שונים של ניתוחים פלסטיים לפנים שמבוצעים מטעמים אסתטיים בלבד, ניתוח פלסטי לשפה הוא בעל השלכות על התפקוד בטווח הקצר והארוך.

במילים אחרות, כדאי לתקן מצבים של שפה שסועה כדי להשיג כמה מטרות בעת ובעונה אחת: גם מניעת ההפרעה הקוסמטית ובעקבותיה בעיה חברתית או פסיכולוגית, אך גם שיפור התפקוד במהלך אכילה ודיבור. אצל חלק מהילדים או המבוגרים ועל רקע מקרה של שפה שסועה גנטי, הניתוח הוא תנאי לאכילה ללא בריחת מזון מהאף ולדיבור ברור שאינו מאונפף.

 

איך בוחרים איפה לעבור ניתוח פלסטי לשפה?

קיימים כמה פרמטרים שאליהם כדאי להתייחס אם רוצים לתאם ניתוח שפה שסועה לילדים או מבוגרים. ראשית, יש לוודא התמחות של הרופאים בסוג כזה של ניתוחים פלסטיים לפנים. למרות אחוזי ההצלחה הגבוהים של ניתוח חך שסוע, המומחיות הספציפית מאוד חשובה ולא כדאי להתפשר עליה.

שנית, מומלץ להתאים את המיקום של הניתוח למקום המגורים. באופן עקרוני, עדיף לעבור ניתוחים פלסטיים בערים גדולות ולהקל על ההגעה, הנסיעות, התחבורה והביקורת התקופתית. זו הסיבה שבגללה ניתוחים פלסטיים בירושלים לדוגמא זוכים לעדיפות אצל כל תושבי האזור, אבל גם אצל מי שגרים בערים רחוקות יותר.

המאפיינים המיוחדים של ניתוחים פלסטיים לפנים גם דורשים יישום מודל ייחודי, שבו שני מנתחים פלסטיים בכירים מבצעים יחד את הניתוח. גם אצל מבוגרים וגם אצל ילדים, זה מעניק תחושת ביטחון ותורם לאיכות הטיפול, לתוצאות, לזמן הניתוח ואפילו לעלות משתלמת יותר.

 

כמה עולה ניתוח שפה שסועה?

העלות של ניתוחים פלסטיים בירושלים ובערים אחרות מושפעת מגורמים שונים. בשביל לעבור ניתוח כזה, צריך להביא בחשבון את המצב הרפואי המדויק, את התוצאות שאליהן רוצים להגיע, את הכלים שבהם משתמשים וכן הלאה. כמו כן, כדאי לבדוק עלויות של ניתוח שפה שסועה לילדים לעומת מבוגרים מבחינת השתתפות חברות הביטוח הפרטיות או סבסוד משירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים.

לבסוף, את מועד הניתוח וסוגו קובעים לפי סוג המום ומידת החומרה שלו, כאשר ההמלצה היא לתאם אותו מול קליניקה שמציעה שני מנתחים פלסטיים בחדר אחד.   

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל