מילוי וטיפול בקמטים - המדריך השלם

חושבים על מילוי וטיפול בקמטים? מוטרדים מהקמטים המסגירים את גילכם? אם אתם רוצים לדעת היכן ואצל מי ממלאים את הקמטים ולמי מתאים כל טיפול, האם מילוי מחליף ניתוח מתיחת פנים ומהם החומרים המובילים כיום בשוק, הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו את כל המידע על מילוי וטיפול בקמטים

מילוי וטיפול בקמטים - המדריך השלם (מילוי וטיפול בקמטים)
רוצה להתייעץ עם מומחה לטיפול בקמטים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
לא מצליחים להתיידד עם קמטי הגיל? מילוי וטיפול בקמטים בחומרים שונים, עשוי להיות הפתרון עבורכם. מבוא למי ששוקל או שוקלת לעבור טיפול ומילוי קמטים

הקמטים המופיעים על פנינו כשאנו מתבגרים, הם מעין אלבום זיכרונות אישי, המתעד בקפידה את כל התהפוכות הרגשיות שעברנו בחיינו. למה הם נוצרים? לא רק בגלל שחייכנו או כעסנו. העור שעל המצח, בצדי העיניים, מעל השפתיים, ליד האף ובזוויות הפה מאבד עם הגיל את הגמישות שלו וגם רקמת השומן התת עורי מדלדלת.

 

הרפואה הפלסטית מציעה למי שלא מצליח להתיידד עם קמטיו, מגוון פתרונות, ואלה שנציג הפעם לא מצריכים ניתוח מתיחת פנים או הרמה. מדובר בטיפולי הזרקה, המבוססים ברובם על מילוי.

 

עושים מילויים: מדריך לממלא המתחיל

הקמטים נראים כמו חריצים קטנים, אז מה עושים" מזריקים ישירות לתוכם חומרי מילוי עד שהם נעלמים. או לפחות כמעט. ישנם חומרי מילוי רבים בשוק, כאשר הידוע והוותיק ביותר ביניהם הוא הבוטוקס, אשר משתק את השרירים באיזור בו מזריקים למספר חודשים, עד שמחדשים את ההזרקה. 

 

למי מתאים מילוי קמטים

לאלו שעור הפנים שלהם לא צנח (אז מעלימים קמטים במתיחת פנים) ואין להם עודפי עור שצריך להסיר אלא חריצים בלבד.

 

בדרך כלל ממלאים קמטים קבועים, כמו אלה שמופיעים בלחיים או מעל לשפתיים העליונות, כי כשממלאים קמט שנוצר כתוצאה מהפעלת יתר של שריר בפנים, הוא יעלם אבל לידו יצוץ קמט חדש, במקום שבו השריר ממשיך לפעול.

 

האם אפשר למלא ולהעלים את כל הקמטים?

ממש לא. יש מקומות, כמו החריצים מעל לשפה העליונה (שנוצרים עם השנים, במיוחד בעקבות עישון רב), שניתן לטשטש מאוד, אבל אם יש הרבה חריצים עמוקים, רק טיפול משולב עם פילינג יעלים את הקמטים.

 

אורך טיפול ממוצע במילוי קמטים

בין רבע שעה לשעה בכל פעם. ההחלמה אורכת בדרך כלל יממה אחת, אלא אם מזריקים שומן. למעשה, הטיפול כל כך נפוץ וקצר שהטרנד הרווח ביותר בימים אלה הוא לעשות טיפול במילוי קמטים בזמן הפסקת הצהריים בעבודה

  

באלו חומרי מילוי קמטים משתמשים?

קיימים בשוק למעלה מ-500 חומרי מילוי שונים. רצוי לבחור בחומרים שיש להם את האישורים המתאימים ושיש ניסיון של שנים בהזרקה שלהם. חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא הפלסטיקאי ולקבל את כל האינפורמציה, חשוב עוד יותר להיזהר מאוד מהסיליקון הנוזלי והחומרים הקבועים.

 

חומרי המילוי הנפוצים נחלקים לשלוש קבוצות:

רגע לפני שאת עוברת טיפול ומילוי קמטים:

עוד לא נברא החומר או הטיפול שיגרום לקמטים להיעלם לחלוטין. טיפול ומילוי קמטים מומלץ למי שעור הפנים שלו או שלה, טרם צנח. טיפול במילוי קמטים יצליח במיוחד עם קמטים כמו אלו נמצאים מעל השפה העליונה, אבל פחות בקמטים שכבר הפכו לחריצים עמוקים. טיפול במילוי קמטים הוא קצר יחסית, וגם ההחלמה ממנו מהירה ביחס להליכים פלסטיים מורכבים. כבכל תהליך מומלץ לבחור את המומחה המוסמך ביותר ולא ללכת על ההצעה הזולה ביותר. כיום רופאים רבים (למשל, רופאי שיניים לשעבר) שאינם מיומנים בתחום הפלסטיקה עוסקים במילוי קמטים לפרנסתם. אל תהיו שפני ניסיונות - לכו למכון מוכר או לפלסטיקאי עם המלצות ואם המחיר זול מדי (פחות מ 1000 שקלים לטיפול באיזור אחד) התייחסו בחשדנות למי שמציע אותו. אתם לגמרי לא חייבים לסבול מהמראה במראה לא משביע את רצונכם, אבל נהגו משנה זהירות כשמדובר בתהליך מילוי קמטים אשר נמצאים בפנים שלכם. 

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל