הזמנת שמן קנביס רפואי במשלוח – ריפר

מאת: מערכת בלו

כמו הרבה דברים בחיים שנהגנו לחשוב כי הם שליליים, עולם הרפואה לא מפסיק להפתיע ובטוח שכבר נחשפתם לעולם הקנאביס הרפואי. פרח הקנאביס בעל הסגולות הרפואיות והטבעיות שלו על כאבים (גם בנפש) כרוניים, בהרבה מדינות בעולם הפך לתרופה מבוקשת ויעילה במיוחד. אם פעולת העישון זרה לכם, או חזקה מידי, רצוי להשתמש בשמן קנאביס במגוון סוגים של חוות הגידול הטובות ביותר ועכשיו גם במשלוחים

כיום במדינת ישראל אין (עדיין) לגליזציה מוחלטת, אך כולנו מודעים לכך שקשה להתעלם מריחות העישון המתקתקים שמציפים את הרחוב.

יותר ויותר אנשים בכל הגילאים, החל מגיל 18 כמובן, משתמשים בקנאביס לפתירת בעיות רפואיות כאלה ואחרות. את הקנאביס, שנהוג לחשוב כי אך ורק מעשנים חלק ״מהכיף״, ניתן לצרוך בכמה ובכמה דרכים.

לא כל האנשים מעשנים, וטוב שכך, וישנם אנשים שהפעולה עצמה קשה להם, או ה״סחיבה״ מכבידה להם על הנשימה ובחרו להשתמש בשמן בקנאביס. דרך אגב, שמן קנאביס רפואי יעיל באותה המידה ומופק מהמסת פרחי הקנאביס עצמם בטכניקות כאלו ואחרות.

כמובן שאי אפשר סתם כך לרכוש שמן קנאביס, רכישה שלו מותנית באישור, המלצה ורישיון לשימוש בקנאביס רפואי. לאחר שניתן האישור תיחשפו לסוגים של שמן קנאביס רפואי שאותו הרופא ימליץ לכם.

 

לאילו מטרות מומלץ לצרוך שמן קנאביס?

כמו כל הטיפול בקנאביס רפואי גם עם השמן ניתן לצרוך לשתי מטרות – כאב והרגעה.

הסיבות שבגללם צורכים קנאביס יכולות להיות אלף ואחת, אך בתוכן הן יושבות באופן מהותי על תחושת כאב מאוד חזקה ובלתי נסבלת. בין המטופלים ״בכאב״, שכדי לבקש אישור לשימוש בקנאביס רפואי נדרש קודם לקבוע תור במרפאת כאב.

שמן קנאביס מומלץ מאוד לכאבי גב ובעיות אורטופדיות בכללי, בין אם עברתם תאונה כזו אחרת או שמא הנחם סובלים ממחלה וכאבה הוא פיזי.

הכובע השני שחובש שמן הקנאביס הרפואי, ובכלל עולם הקנאביס, הוא ההרגעה. בשנים האחרונות, נחפשנו יותר ויותר בטלויזיה ובכל כלי התקשורת להלומי קרב שאין לתאר את סבלם אפילו לא לרגע, אך הם מצאו בקנאביס הרפואי מקור להרגעה רגעית, אפילו של כמה שעות. כמוהם, גם חולי סרטן משתמשים בסוגים שונים של שמן קנאביס רפואי שמרגיע ומקל על בחילות ותופעות לוואי מטיפולים.

מה ההבדל בין הסוגים של שמן קנאביס רפואי?

עולם הקנאביס מורכב מסוגים רבים ושונים של שמנים רפואיים ושל תפרחות מהסיבה שישנן חוות גידול רבות, כולן מגדלות קנאביס רפואי אך לא כל הזנים אותו הדבר. מלבד זנים, כל סוג של שמן קנאביס רפואי מדוד בכמות חומר פעיל, או שלא, בצמח וגדלים שונים.

עכשיו, כאשר ניתן לעשות הזמנה של שמן קנאביס במשלוח וכל הסוגים לפניכם באתר, רצוי לא להחליט על דעת עצמכם ותמיד להתייעץ עם הרופא שלכם קודם לכן. מלבד זה, תמיד תוכלו לשאול שאלות ולקרוא פרטים על כל סוגי השמנים, תופעות הלוואי, מתי לוקחים ואיך.

האם מותר לי להזמין שמן קנאביס במשלוח?

כיוון שלא מדובר בחולצה מ״אסוס״ ומדובר בתרופה, משלוח של שמן קנאביס רפואי הוא מורכב יותר. חברות כמו ריפר, שעושות משלוחי קנאביס רפואי מקפידות על שמירה על החוקים ועל מבקש השמן או התפרחת להזדהות ולאמת את פרטיו גם אל מול השליח, ממש בדומה למשלוח של כרטיס אשראי חדש.

רבים נוטים לחשוב כי הכל עסקי ותמיד מדובר אך ורק בכסף, אך לא כאן הדבר. משלוח של קנאביס רפואי הוא הפתרון היעיל ביותר לסובלים ולמי שאינו יכול להגיע בעצמו.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל