כולה פדיקור. וקצת יותר

טיפול פדיקור ייחודי לחורף מבטיח לשפר את נזקי הקיץ ולטפח את כפות הרגליים. האם זה עובד?

כולה פדיקור. וקצת יותר (צילום: יעל אילן, כולה)
מאת: ריקי אורי

אני אוהבת ללכת ל"כולה", הנמצא במתחם בית בנמל (האנגר 26 ת"א). המקום הזה הוא כל כולו מתחם שההוויה שלו אומרת - בואו להתפנק כאן. אני לא חסידה גדולה של העובדה שהוא מיועד לנשים בלבד, אבל בהינתן המצב כמות שהוא, אני לא נותנת לעובדה זו להעיב על ההנאה שלי מהמקום הזה. הפעם, הזמינו אותי החברותצ ב"כולה" לנסות טיפול פדיקור חדש וייעודי לחורף: פדיקור מלכת החורף.

 

נו, מצאו להן את מי להזמין. ובכן, קבלו בווידוי סוער חובבת מושבעת של טיפולי פדיקור ומניקור (מכורה תהיה הגדרה מעט יותר מדויקת, אם להודות על האמת) שמקפידה ככל יכולתה גם בבית על טיפוח כף הרגל. כל כך מכורה לנושא, שבעבר הלכתי לאילנה כסיף מ"נייל סטודיו" בתל אביב, שהיא מלכת הציפורניים האמיתית, ועברתי אצלה סדנה מלאה לטיפול בכפות הרגליים ובציפורניים. כך שילנה, שקיבלה את כפות הרגליים שלי לטיפול, לא ידעה שמדובר בנסיינית קשוחה במיוחד, שקשה לעבוד עליה. בערך חמש דקות מרגע שנפגשנו, היא כבר כבשה את ליבי. ורגע לפני שנגיע לטיפול עצמו, בואו דבר רגע על החיבור בין המטופלת והמטפלת בטיפולי יופי. בעיניי, מדובר בחלק בלתי נפרד מהטיפול. וילנה זו, שגילתה מקצועיות מהרגע הראשון, התגלתה כאישה מקסימה ומצחיקה, מה שהפך את הטיפול לשעה וחצי של תענוג. אז השורה התחתונה היא שלא רק שיצאתי עם כפות רגליים מטופחות למשעי, ועם לק מושלם, אלא שגם זכיתי בשעה וחצי של כיף. יותר מזה? בחיי שלא צריך.

 

 

פדיקור חורף ב"כולה". צילום: יעל אילן

 

 פדיקור, גבירותיי, פדיקור

ראשית, טובלים את כפות הרגליים במים חמים הנתונים בתוך אמבט מתכת לבן, בסגנון של פעם, כשהוא מחופה בשקית ניילון, מטעמי היגיינה כמובן (למה להשקיע באמבט וינטג'י יקר ערך אם כל היופי שלו מוסתר בשקית הניילון כתומה וכעורה? למעצבי המקום הפתרונים). 

 

בשלב השני ילנה משייפת את כפות הרגליים בעדינות אך ביעילות, מניסיוני, כאמור, לכך נדרשת מומחיות מיוחדת, וילנה צולחת את המשימה בכבוד רב. היא מוסיפה פילינג מלח ושמן ארומטי (בחרתי לבנדר, אין על הריח שלו). אחרי שטיפה קצרה מגיע תורה של מסיכת אצות ים עשירה בוויטמינים ומינרלים, בעלת ניחוח משגע, שמקורו באצות כמובן. לפני זה, ילנה מכינה לי טבילה באמבט פארפין חמים: התחושה היא כמו ג'ל שמתקשה למרקם של חלב הנר, ואחרי כפות הרגליים חלקות כמו משי. איזה תענוג

 

כל הזמן הזה, אגב, ילנה לא מרשה לי לזוז מכסא הפדיקור המוגבה. אני רוצה תה? היא מביאה לי מחדר ההסבה של "כולה". אני רוצה לשירותים? היא מפצירה בי להתאפק ומשעשעת אותי בסיפורים קטנים. לסיום, ילנה מורחת לי את הלק המושלם של OPI (באתי מוכנה מהבית עם הגוון שאני רגילה אליו וילנה הציעה לי גוון חדש שהתאהבתי בו מייד). רגע לפני שאני יוצאת, הגשם מתחיל להכות בעוז בחלונות המקום ורוחות חזקות מאיימות לפרוץ פנימה. אני מזמינה מונית, שמגיעה מחוממת, ויוצאת מ"כולה" להתחיל סוף שבוע ברגליים קלות ומטופחות.

 

לסיכום: פדיקור חורפי ב"כולה בנמל תל אביב",

משך הטיפול: עד 90 דקות 
מחיר: 250 שקלים.

 

פדיקור חורף ב"כולה". צילום: יעל אילן

צילומים: יעל אילן

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל