בטיפול: קריטה בארנה

קריטה משיקה חדר טיפולים ייחודי בקניון ארנה. שלחנו את כתבתנו לטיפול פנים ייחודי. היא חזרה מאושרת

בטיפול: קריטה בארנה (צילום: אילן נחום)
מאת: ריקי אורי

מותג הקוסמטיקה הצרפתי היוקרתי 'קריטה פריז' השיק את CARE by CARITA PHILOSOPHY, חדר הטיפולים של קריטה פריז בקניון ארנה בהרצליה. קצת מוזר להיכנס לבוטקה (הכניסה מהמשביר לצרכן) שכולה מחופה עץ בצבע שחור ובתוכה מיטת טיפולים ועמדה מרווחת למטפלת, אנה קרבצ'יק. אבל כעבור 40 דקות של טיפול פנים חדשני בידיה המיומנות של אנה היפה, כבר שכחתי שאני בקניון, שהמוזיקה ברקע היא להיטי אייטיז אהובים ואפילו המחשבה על כך שפעם חדר הטיפולים של קריטה היה ביערות הכרמל (והיה מושלם), שלקריטה, מותג יוקרתי עם סדרות מוצרים מעולים, יש בתי ספא בכל העולם וכאן דווקא בקניון. בקיצור, הכל נשאר מאחור. אני מתמסרת לידיים הנפלאות של אנה, שמסבירה בנעימות כל פעולה ופעולה שהיא עושה. 

 

שילוב של יופי וטכנולוגיה

בית היופי של קריטה פריז,  Maison de Beauté, הממוקם בלב מתחם האופנה של פובורג סנט אונורה, פיתח תפיסת יופי הוליסטית, המשלבת יופי עם טכנולוגיה. לכל אחת מותאמת תוכנת המחשב המיועדת במדויק לסוג ומרקם העור שלה. תוכנות המחשב משולבות בטיפול ידני.

 

בטיפול אותי ניסיתי, השתמשה אנה בפילינג, שנמרח בעדינות על הפנים ובעזרת שתי ספוגיות מעסים את החומר באיטיות ובדיוק מירבי אל תוך העור. התוצאה, כעבור דקות אחדות, כל כך מצוינת שביקשתי מייד לרכוש את התכשיר הבייתה. מתברר כי אי אפשר, כי ה"לה רנובטור" שמסיר תאים מתים, מעודד את התחדשות העור וחושף עור פנים אחיד, חלק וזוהר - מותר לשימוש רק בבתי הספא של קריטה. 

 

יתרונו של המחשב הוא שהוא מחובר לגלי חשמל, המעצימים את חילוף החומרים ושחרור הרעלים מרקמת העור. התוכנה שאני ניסיתי פעלה בעיקר על  ניקוי עמוק: פעולה זו מתבצעת באמצעות 2 אלקטרודות אליהן מתחברות ספוגיות שבמהלך הטיפול מנקזות רעלים, עודפי סבום ולכלוך מהעור. להשלמת הטיפול, נמרחה על פני מסיכה בריח מופלא שאחרי התייבשות והסרה מתגלה עור פנים, כמעט חדש, יפה, זוהר ונעים למגע. 

 

לשיטה יש עוד שתי תוכנות: החדרת סרומים (גם כאן באמצעות אלקטרודות וספוגיות) ותוכנה שלישית למיצוק, באמצעות ויברציות בתדרים שונים, המתבצעות באמצעות עטים ייחודיים שמעניקים לחיזוק עור רפוי ולהדגשת קווי פנים. הטיפול הזה מבוקש במיוחד, כי הוא דוחה לזמן מה את הצורך בהזרקות והמילויים במקומות בעייתיים בפנים.

 

ביי ביי פינוקים

לא היה קל להיפרד מאנה ומהאווירה הנעימה בבקתה הקטנה בלב הקניון. בקושי רב התרוממתי ממיטת הטיפולים, התלבשתי באיטיות (לפני תחילת הטיפול מסירים חלק עליון ואף זוכים למסאג' מענג עם השמן של קריטה באיזור הכתפיים והמחשוף), ויצאתי אל הקור ששרר בחוץ, על שפת חוף ימה השקט של הרצליה. מרוב שהיה קר, חזרתי פנימה ועשיתי קצת שופינג. עכשיו, ברור לי שאחזור לטיפול נוסף. גם טיפול פנים מענג ויעיל, וגם שופינג באותה הזדמנות. יש מושלם מזה? 

 

 

 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל