דברים טובים לשבוע חדש

מרכך שיער שעושה פלאים, לק מטריף, פילינג מלחיץ (אבל מעולה!) וצלליות שיגרמו לכן להתאהב

דברים טובים לשבוע חדש (צילום: בורז'ואה )
מאת: קרן אוחיון

צלליות מטריפות של בורז'ואה

מתוך מראה החורף של בורז'ואה, שהולכים השנה על צלליות מעושנות, בכחולים או באפורים מושחרים, בחרנו ללכת על הסט הכחול. בסט 3 גווני כחול - כחול אלקטריק, כחול בייבי וכחול נייבי, והנסיינית שלנו שילבה ביניהן כך: פס דקיק (באמצעות המברשת המצורפת לסט) של כחול נייבי, עליו מעט כחול אלקטריק ואז הצללה של העפעף עם הגוון הבהיר ביותר בשלישייה. להשלמת המראה, שכבות רבות של מסקרה להדגשת הריסים, סומק רך וליפסטיק ורוד-אדמדם בגוון חצי שקוף. המראה סחט מחמאות מכל עבר והנסיינית שלנו? מאוהבת בעצמה. שיהיה לה בכיף, אנחנו אומרים.

צלליות של בורז'ואה

 

 

 

 

פילינג פפאיה שעושה פלאים

הנסיינית שקיבלה לידיה את פילינג הפפאיה הייתה סקפטית. כמי שעושה פילינג אצל הקוסמטיקאית, היא לא האמינה שאפשר להגיע לתוצאות משביעות רצון בטיפול ביתי, במחיר סביר ביותר. ואז היא עשתה את הפילינג. עורכת מדור זה תעיד שהיא קיבלה ממנה טלפון כעבור שעה: "הפרצוף שלי אדום!" היא זעקה. הודות לאנשי יחסי הציבור המצטיינים של המותג, שהעבירו הוראות מדויקות, הן הועברו אליה והיא נרגעה. אחרי שעה היא התקשרה שוב: האדמומיות חלפה והעור נראה בדיוק כמו אחרי טיפול אצל הקוסמטיקאית: נקי, בהיר, רענן ובעל מראה אחיד, שמגיע לשיאו בבוקר שאחרי הטיפול. "כולם שאלו אותי אם עשיתי טיפול פנים", אמרה הנסיינית ובדקה שוב: "את בטוחה שזה המחיר?" שאלה. ובכן, כן. התכשיר מומלץ ויותר מכך - מעקב מדויק אחרי הוראות השימוש: השכבה של הפילינג צריכה להיות דקה מאוד (כך שהאריזה הקטנה מספיקה למספר רב יחסית של טיפולים).

החומר הפעיל בפילינגמבוסס על חומצות פירות  ולכן הוא מעקצץ, מחמם את העור ואף יוצר עור אדמומי (שנשאר אף למעלה מרבע שעה לאחר הסרת המסיכה).
את המסיכה יש לשטוף במים קרים/פושרים בלבד (בשום פנים ואופן לא במים חמים!) ושוב, לא להיבהל מהאדמומיות העור לאחר הסרה, היא חולפת, והמראה של העור אחרי - שווה גם בהלה קלה.

 

פילינג פפאיה (צילום מירב בסון)

 

 

מרכך כמו שצריך - אלביב לוריאל

אחת מנסייניות המדור קיבלה את מרככי השיער של לוריאל, והשתמשה בהם בשבועות האחרונים. מסקנתה: מדובר במרכך שיער מעולה, ששווה את מחירו היקר יחסית למוצרים מקבילים. "זה כמו להשתמש במרכך שיער ולצאת עם שיער מהמספרה", היא אומרת. "מאז שאני משתמשת במרכך השיער, אני לא משתמשת במסכה, כי המרכך כל כך טוב שאני לא צריכה עוד טיפול לשיער". 

מרכך שיער של אלביב לוריאל

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל