איפה שמים את הבושם?

אחת ולתמיד: באילו נקודות כדאי להתיז את הבושם כדי שהוא יישאר לאורך זמן?

איפה שמים את הבושם? (דיזל לאברדוז)
מאת: מערכת בלו

קנית בושם חדש (תתחדשי!), במיטב כספך, ועכשיו את רוצה לדעת איך כדאי לשים אותו עלייך כדי שהניחוח שלו ילווה אותך לאורך זמן ושלא תצטרכי להשפריץ מחדש, ולבזבז את החומר היקר, מדי שעה? בדיוק בשביל זה יש למרב ואנונו, מנהלת ההדרכה של סיסלי פריז, כמה טיפים מעולים בשבילך: איפה להתיז את הבושם, כמה להתיז, איך לבחור בושם לפי עונה בשנה ואיך לשמור על העור תוך כדי שמתבשמים.

 

כתבות מטופחות נוספות 

מה ריח הבושם שלך אומר עליך?
את חופפת או מחפפת? מדריך
איך מורחים ליפסטיק כך שהוא יישאר ולא יימרח?
 

  • איפה להתבשם? כדאי להשפריץ את הבושם על נקודות הדופק, כדי שהחומר הפעיל ישתחרר במקצבים קבועים. נקודות הדופק המומלצות: סביב הטבור, מפרקי כף היד, מאחורי האוזניים ומאחורי הברכיים.

  • בשמים בין העונות. כדאי לגוון ולהחליף את הבושם של הקיץ בבושם של חורף: בחורף כדאי לבחור בבשמים שהם או דה פרפיום, שהם כבדים יותר, בעלי ניחוח דומיננטי יותר ושהריח שלהם נשאר לאורך זמן. 

  • בושם של יום, בושם של לילה. בעיקרון, בושם הוא קודם כל שאלה של טעם אישי וריח פרטי, תרתי משמע. ככלל, כדאי להעדיף בשמים שהם או דה טואלט על פני או דה פרפיום.

  • רוצה את הניחוח במקסימום? השתמשו גם בקרם גוף ודיאודורנט בריח תואם, רצוי מאותה הסדרה. ריחות שונים, במיוחד מנוגדים, עלולים להשתלט אחד על השני ולהפיג מריח הבושם שבחרתם. אפשרות נוספת היא להשתמש בדאודרונט וקרם גוף נטולי ריח.

  • טרנד הבישום בחורף 2013: שילוב בין כמה בשמים שונים, כלומר, לייצר קוקטייל בישום. התוצאה היא בושם ייחודי שיש רק לכם, ניחוח אישי שיהיה מזוהה רק איתכם.
  • חשוב לזכור: בחורף הישראלי יש שמש - ולכן, אם מתיזים בושם עם אלכוהול, יש להימנע לעשות זאת על אזורי הגוף החשופים כשיוצאים החוצה אל השמש, וזאת בכדי למנוע הופעת פיגמנטציה על האזורים.

לוליטה למפיקה

אחרי שסיימת להתיז על עצמך בושם, את יכולה לדגמן פוזה ולנוח, כמו כאן

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל