פרי פרינט - הזמנות איכותיות ומיוחדות לחתונה

מאת: מערכת בלו

איך מעצבים הזמנות לחתונה, תוך כמה זמן הן יכולות להיות מוכנות ולמה תמיד כדאי לשאוב השראה מדוגמאות קיימות?רגע לפני שאתם צועדים לחופה, הנה כל מה שכדאי לדעת בשביל להתחיל את האירוע ברגל ימין

הזמנה לחתונה היא חלק בלתי נפרד מהאירוע. היא אחראית על הרושם הראשוני שאותו האורחים יקבלו, היא קובעת את האופי של החתונה ובזכותה גם המשפחה יודעת מתי ולאן להגיע. מצד שני, החשיבות של ההזמנה היא בדיוק מה שעלול להלחיץ את החתן והכלה.

אבל האמת היא שכיום זה כבר לא כל כך מסובך להדפיס ולעצב הזמנות איכותיות לחתונה. בזכות כלים דיגיטליים ובתי דפוס מקצועיים שזמינים עבורנו אונליין, אפשר לתאם הזמנות חתונה בהתראה קצרה ולהכין אותן תוך 4 ימי עסקים בלבד. בנוסף, כל התהליך של עיצוב הזמנה לחתונה הוא הרבה יותר מהיר, יעיל ונעים מכפי שנהוג לחשוב.

 

מהעיצוב ועד המעטפה: תהליך ההזמנה של פרי פרינט

אתר האינטרנט של פרי פרינט מייצג את הדור הבא של תחום ההזמנות לחתונה. אחרי שצברו שם ניסיון של מעל 20 שנה בהתאמת פתרונות דפוס לצרכים של קהל יעד מגוון, המומחים של פרי פרינט מעמידים גם לרשות החתן והכלה את הפלטפורמה הכי נוחה ומשתלמת לעיצוב הזמנות איכותיות ומיוחדות.

השלב הראשון של עיצוב הזמנה לחתונה הוא להחליט על הסגנון הכללי. אפשר לשאוב השראה מעמוד האינסטגרם של פרי פרינט, להסתכל על הזמנות מיוחדות לחתונה של חברים ומשפחה וכמובן להתייעץ עם מעצבים גרפיים ובעלי מקצוע. בתחום של עיצוב הזמנות לחתונה דוגמאות של פרי פרינט הן דרך מעולה להיפתח לרעיונות חדשים, אבל בלי להתפשר על התאמה לטעם האישי והייחודי של כל אחד ואחת מאיתנו.

בשלב השני פותחים הזמנה באתר, בטלפון או פרונטלית בבית הדפוס. הזמנה באתר מתאימה למי שרוצים לחסוך בהוצאות, בעוד הזמנה בטלפון מאפשרת להעלות שאלות ולקבל תשובות מיידיות. כמו כן, אפשר להגיע פיזית אל בית הדפוס של פרי פרינט כדי להסתכל מקרוב על ההזמנות ולהרגיש בידיים את ההבדלים בין סוגי הנייר והמעטפות.

 

תהליכי העבודה של פרי פרינט – מה שהאירוע שלכם צריך

גולת הכותרת בשירות של פרי פרינט היא שקיפות מלאה לכל אורך תהליך העבודה. ראשית, המומחים של פרי פרינט עוברים איתכם על החוזה ועוזרים לכם להבין על מה בדיוק אתם חותמים. אם מבצעים את ההזמנה אונליין, מסדירים תשלום בעת פתיחת הבקשה ואז מקבלים במייל לינק למילוי פרטי האירוע.

תוך 2 ימי עסקים כבר מקבלים סקיצות ראשוניות ומסתכלים על התוצאה. אם אוהבים אותה, אפשר פשוט לאשר את זה לאחד מאנשי הצוות של פרי פרינט והם כבר דואגים להעביר להדפסה. במידה ועדיין לא מרוצים, ניתן לשלוח תיקונים ובתוך 24 שעות לקבל סקיצה מעודכנת. עם לוח זמנים כזה, אין ספק שההפקה של האירוע הופכת להיות פחות מלחיצה והרבה יותר כיפית.

 

4 ימי עסקים וההזמנה אצלכם

בית דפוס מקצועי כמו פרי פרינט סוף סוף חוסך לנו את הרגעים המלחיצים בהם ההזמנות עדיין לא מוכנות, אבל בני הזוג כבר מרגישים להוטים לחלק אותן לחברים, קרובים ובני משפחה. איך הוא עושה את זה? באמצעות התחייבות מרשימה לקבלת כל ההזמנות המודפסות לכל המאוחר בתוך 4 ימי עסקים מרגע אישור ההדפסה!

כאשר ההזמנות מוכנות, בני הזוג מקבלים מייל והודעת סמס ויכולים להגיע לאסוף אותן. בשלב האחרון, כל מה שנשאר זה לחגוג את האירוע ולהתחיל להתרגש. ושיהיה במזל טוב! 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל