חומרי גלם מומלצים לרהיטי הגן שלכם

רהיטי גן מיוצרים משלל חומרי גלם, איך תדעו אילו כדאי לכם לבחור ומאילו עדיף להתרחק?

חומרי גלם מומלצים לרהיטי הגן שלכם ()

סוגי עץ שונים, אלומיניום, פלסטיק וראטן הם רק חלק מחומרי הגלם מהם עשויים רהיטי גן. לכל חומר כזה היתרונות והחסרונות שלו, וכדי לדעת בדיוק איזה סוג של ריהוט גן יתאים לחצר או למרפסת שלכם, כדאי להבין מעט על סוגי החומרים ועל ההתאמה שלהם לסביבות שונות. הכנו לכם מדריך מסודר, שיעזור לכם להתמצא בין השמות השונים ולהתאים את ריהוט הגן האידיאלי עבורכם.

 

bello מביאים לכם גם עזרה באיך לעצב את החצר בסטייל

ריהוט גינה מפלסטיק

לריהוט גן מפלסטיק יתרונות רבים. הוא אינו שוקל הרבה, הוא קל לתחזוק (אפשר לשטוף במים ללא חשש) והוא גם עמיד יחסית לפגעי מזג האוויר. העובדה שמשקלו קל ושניתן לערום את הכיסאות בקלות זה על זה, מאפשרת גם לשמור אותו מאוחסן ומוגן מפני הגשם והשמש. כיום תמו הימים של רהיטי הפלסטיק הלבנים והשחורים הפשוטים וניתן למצוא רהיטי פלסטיק לחצר בשלל עיצובים צבעוניים ועליזים, רהיטים במראה אלגנטי ואפילו רהיטי פלסטיק דמויי ראטן, שלא תדעו שהם פלסטיק עד שתגעו בהם.

 

תמו הימים של רהיטי הפלסטיק הלבנים והשחורים הפשוטים וניתן למצוא רהיטי פלסטיק לחצר בשלל עיצובים - bello
תמו הימים של רהיטי הפלסטיק הלבנים והשחורים הפשוטים וניתן למצוא רהיטי פלסטיק לחצר בשלל עיצובים

רהיטי אלומיניום

אלומיניום הוא מתכת נוחה מאוד לשימוש, שהפכה לפופולרית בתעשייה בשנים האחרונות וחדרה גם לתחום ריהוט הגן. רהיטי גינה מאלומיניום אינם מחלידים ואינם דורשים טיפול כלשהו. לאלומיניום מראה נקי ומודרני, ורהיטי גן מאלומיניום יכניסו מיד אווירה מודרנית וחדשנית אל החצר או המרפסת שלכם. ניתן למצוא רהיטי אלומיניום במגוון כמעט אינסופי של עיצובים, אם כי לרוב מדובר בעיצוב בסגנון מינימליסטי ועדין. כשאתם בוחרים ריהוט גן מאלומיניום, כדאי לוודא שהאלומיניום ממנו עשויים הרהיטים הוא אלומיניום באיכות גבוהה. קחו בחשבון שאלומיניום זול עלול לספוג רטיבות עם הזמן ולבסוף אף להחליד.

 

ניתן למצוא רהיטי אלומיניום במגוון כמעט אינסופי של עיצובים - bello
ניתן למצוא רהיטי אלומיניום במגוון כמעט אינסופי של עיצובים

ריהוט מעץ

ריהוט גן מעץ מעניק אווירה כפרית וחמימה, אבל דורש גם תחזוקה וטיפול, כדי שיישמר היטב. ישנם סוגי עץ רבים מהם ניתן לייצר רהיטי גן, אבל שלושה סוגים עיקריים נחשבים איכותיים וקלים יחסית לתפעול – עץ טיק, עץ ג'ארה ועץ קווילה. עץ הוא חומר טבעי, המתכווץ ומתרחב בהשפעת מזג האוויר, ולכן חשוב מאוד לטפל בו באופן הנכון. אם אתם בוחרים בריהוט גן מעץ, קחו בחשבון שתצטרכו לרסס אותו נגד מזיקים, לשמן אותו ולשמור עליו מכוסה מפני גשם.

 

ריהוט גן מעץ מעניק אווירה כפרית וחמימה, אבל דורש גם תחזוקה וטיפול - bello
ריהוט גן מעץ מעניק אווירה כפרית וחמימה, אבל דורש גם תחזוקה וטיפול

ריהוט גן משולב

כמובן שאתם לא חייבים לבחור ריהוט שעשוי מחומר אחד בלבד ובהחלט אפשר לשלב בין מספר חומרים, כדי להגיע לתוצאה העיצובית שאתם שואפים אליה. תוכלו, למשל, לבחור בכסאות ממושב פלסטיק ורגלי אלומיניום או כסאות המשלבים אלומיניום ועץ. ניתן למצוא שולחנות עם שלדת אלומיניום ופלטת זכוכית או קרמיקה וישנן ספות חוץ יפהפיות המשלבות ראטן סינתטי וריפוד בד. לפני שאתם בוחרים את ריהוט הגן שלכם, חישבו כיצד ישתלב חומר הגלם ממנו עשוי הריהוט אצלכם בסביבת החוץ וכמה אתם מוכנים להשקיע בטיפול ותחזוקה של הרהיטים.

 

אפשר לשלב בין מספר חומרים, כדי להגיע לתוצאה העיצובית שאתם שואפים אליה - bello
אפשר לשלב בין מספר חומרים, כדי להגיע לתוצאה העיצובית שאתם שואפים אליה

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל