הקטנת חזה

נשים בעלות חזה קטן אינן מבינות למה נשים עושות ניתוח הקטנת חזה, כי חזה גדול נראה להן כמו חלום. אבל חזה גדול הוא לא רק עניין של אסתטיקה, הוא יכול גם להכביד מבחינה בריאותית. משלב ההתלבטות דרך ההחלטה, ההכנות לניתוח, החתכים והצלקות, ההחלמה, ההתאוששות והסיבוכים האפשריים בניתוח הקטנת חזה

הקטנת חזה (הקטנת חזה)
רוצה להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה להקטנת חזה?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
האם ידעת שבמקרים מסוימים תוכלי לקבל מקופת החולים מימון בעד ניתוח הקטנת חזה? כבעלת חזה גדול את כבר יודעת שהחזה שלך יכול להיות מועקה לא קטנה, ואם את מתלבטת בנוגע להקטנה והרמת חזה - הגעת למקום הנכון. הכנו לך מדריך עם כל המידע על ההכנות לניתוח, החתכים והצלקות, ההחלמה, ההתאוששות ולא עלינו - הסיבוכים האפשריים

לבעלות חזה קטן, חזה גדול ושופע נראה כמו התגשמות כל הפנטזיות הטובות, אבל מסתבר שגם יותר מדי טוב - זה לא תמיד טוב.

 

לפעמים החזה הגדול מפריע לך רק כי החזה המרשים שלך לא מסתדר עם אף חולצה, בטוניקות את נראית כמעט בהיריון ובחולצות צמודות לא תמיד נוח לך. אבל זה לא רק עניין של אופנה וסטייל. קשה לך לסחוב את החזה שלך, לא נעים לך לרוץ, כי החזה מיטלטל ולא נעים לך, קשה לך להרים את הילדים ואפילו לקיים יחסי מין זה לא תמיד כזה גן עדן כמו שחושבים. שלא לדבר על כך שלקנות חזיה זו בכלל הופעת להיות משימה, ובחנויות המתמחות בחזיות לחזה גדול, גובים מחירים מופרכים בעד חזיה טובה ומתאימה. כשאת רוצה לקנות בגד ים את מוצאת את עצמך מאלתרת החלק התחתון שיהיה קטן יותר מהחלק העליון (החזיה הגדולה) ולפעמים נאלצת לוותר על בגד ים שלם שמטשטש את כל מה שלא נוח לך להראות.

 

לבד מכל המתואר לעיל, יש כאלה שאצלן הההחלטה על הקטנת חזה איננה נובעת רק משיקולים אסתטיים. שדיים גדולים יכולים לגרום ללא מעט בעיות: כאבי גב וצוואר, הופעת חריצים עמוקים כתוצאה מלחץ מתמשך של כתפיות החזיה בכתפיים, דלקת ופטרת מתחת לקפל התת-שדי, וגם הפרעה חברתית, שלעתים מלווה בחרדה ובושה.

 

במצבים אלה ניתן לקבל אישור של רוב קופות החולים ולבצע את הניתוח על חשבון הקופה בבית חולים ציבורי.

 

מה ההגדרה של חזה גדול?

על פי הגדרות רוב קופות החולים, שד גדול הוא שד שיש להוריד ממנו כ-750 גרם כדי להשיג שד שמתאים לגוף האישה. בארצות הברית מוגדר שד גדול ככזה שיש להוריד ממנו 500 גרם.

תיאום ציפיות: תוצאות ניתוח הקטנת חזה

קודם כל - שדיים בגודל הרצוי, המתאימים יותר למבנה הגוף. כמו כן אפשר לצפות לירידה בכאבי הגב ובשאר התסמינים הקשורים לשדיים גדולים, וקל יותר להשתתף בפעילות ספורטיבית. נשים שסבלו מחרדות, בושה וחוסר רצון לקחת חלק בפעילויות חברתיות מדווחות על ביטחון עצמי ודימוי עצמי משופרים.

 

איך המנתח הפלסטי יודע איפה וכמה לחתוך?

עוד לפני הניתוח, במהלך הפגישה המקדימה, יבדוק המנתח הפלסטי את החזה - בדיקה המתבצעת בעמידה. המנתח יעריך את גודל השד, את מידת הצניחה שלו ואת גודל העטרה, שהיא העיגול החום-ורוד המקיף את הפיטמה.  

 

אחרי הבדיקה, ובהתאם לתוצאותיה, כדאי ומומלץ לסכם עם המנתח על הגודל הרצוי. בניתוח להקטנת חזה אין אמנם אפשרות להתחייב לגודל מסוים, אבל ניתן בהחלט להגיע לגודל הקרוב לגודל הרצוי.

 

חזה קטן כולל צלקות

ניתוח הקטנת חזה משאיר צלקות על גבי החזה. לכן, בפגישה עם המנתח יש לשים לב להסברים על מיקום הצלקות אחרי הניתוח.

 

מה צריך לבדוק לפני ניתוח הקטנת חזה 

  • לבדוק האם קיימים זיהומים בשד, בפטמה או מחת לקפל התת-שדי. אם ישנם כאלה יש צורך בטיפול מקומי כדי להקטין את הסיכוי לזיהום בניתוח. 
  • לבדוק, ידנית, האם יש גושים בשד. 
  • מעל גיל 40 מומלץ לבצע ממוגרפיה לפני הניתוח. 

האם אפשר להניק אחרי ניתוח להקטנת חזה?

היכולת להניק אחרי ניתוח הרמת חזה כמו גם אחרי ניתוח להקטנת חזה תלויה במידה רבה בטכניקה הניתוחית ובשאלה האם נעשה או לא נעשה חיתוך של צינורות החלב.

 

בניתוחים שבהם לא חותכים את צינורות החלב אפשר להניק כשנה לאחר הניתוח. 

 

כמה זמן נשארות התוצאות?

כאן אין תשובה ברורה, בגלל שהדבר תלוי בשינויים הורמונליים ובאיכות העור. ברוב המקרים תוצאות הניתוח נשארות לכל החיים.

 

לסיכום - חזה גדול זה לא הכל!

למרות מה שנדמה, חזה גדול יכול להיות מעיק ובעל חסרונות רבים ולפיכך ניתוח הקטנת חזה יכול להיות הפתרון עבורך. עם זאת, ניתוח הוא ניתוח - ויש לגשת אליו מפוכחים, אחרי שערכנו בדיקות מקיפות, הן אצל המנתח הפלסטי והן סקר שווקים מבחינת קליניקות שונות, טווחי מחירים ועוד. לפני שאת נכנסת לחדר הניתוח, את מוכרחה לשאול את כל השאלות שמטרידות אותך, מומלץ גם לגלוש באינטרנט ולקרוא כתבות בנושא, ולבוא מוכנים לפגישה עם המנתח הפלסטי. עדיף לדעת את התשובות לכל מה שמטריד אותך בקשר להקטנת חזה - מאשר להיות מאוכזבת אחרי הניתוח, ואף להזדקק לניתוח מתקן. קראי גם את הכתבות שלנו לגבי מה עושים במהלך ניתוח הקטנת חזה, שלבי ההחלמה והחזרה לשגרה ולגבי הסיבוכים האפשריים בניתוח הקטנת חזה.

 

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל