יתרונות בשתיית תה ירוק על בסיס יום יומי

תה ירוק ידוע בזכות היכולות הרבות שלו לשפר את הבריאות הכללית של גופנו. אם גם אתם פריקים של תזונה ובריאות, בואו לראות כמה יתרונות יש בדבר הזה.

יתרונות בשתיית תה ירוק על בסיס יום יומי ()
חיפוש מתכון דיאטטי

המודעות לשתיית תה ירוק הפכה להיות יותר ויותר פופולארית בתקופה האחרונה. למרות הטעם הלא מדהים שלו, אנשים רבים בוחרים לשתות אותו על בסיס יום יומי. אם אתם שואלים את עצמכם אז למה לי לשתות את זה? התשובה היא שלתה ירוק יש סגולות רבות שכל אחד המתעניין בתזונה נכונה ובריאות צריך לדעת.

 

1. משפר את עור הפנים 

 עור הפנים - bello

 

שתיית תה ירוק תורמת לשיפור בריאות העור שלנו ועוזר בהגנה מקרני השמש. מחקרים רבים מראים ששתיית תה ירוק בערב לפני השינה תשפר משמעותית את הנראות של עור הפנים שלכם לאחר שבועיים בלבד, אתם תבחינו בירידה באדמומיות ועלייה באלסטיות של העור.

 

2. מוריד את רמות הכולסטרול

 

מוריד כולסטרול - bello

 

תה ירוק ידוע מאוד בזכות היכולת שלו להוריד את רמת הכולסטרול באופן טבעי. במחקר שנערך בקרב קבוצת נשים אשר צרכה 375 מיליגרם קפסולות תה ירוק למשך 12 חודשים, נמצא שחלה ירידה משמעותית בכולסטרול הרע ועליה בכולסטרול הטוב בהדרגה במשך תקופת הזמן הזאת.

 

3. עוזר לירידה במשקל

 

ירידה במשקל - bello

 

בואו נהיה כנים, אף אחד לא באמת שותה תה ירוק בגלל שזה טעים. רובנו שותים את זה בגלל שקראנו איפה שהוא שזה מרזה. לא משנה כמה מחקרים יגידו לכם אחרת, תה ירוק לא מרזה אם תשתו אותו לצד המבורגר וצ'יפס. תה ירוק יכול לסייע לירידה במשקל אך ורק אם אתם שומרים על תזונה נכונה, קחו זאת בחשבון.

 

4. משפר את בריאות הפה

 

בריאות הפה - bello

 

מחקר שנערך בקרב 1000 איש ביפן הראה ששתיית תה ירוק על בסיס יום יומי משפרת את בריאות הפה הכללית, זה משום שהתה מחסל את החיידקים והבקטריות בפה. פלוס נוסף זה שהוא מסייע גם למניעת ריח רע.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בערוץ דיאטה ותזונה תמצאו את כל המידע העדכני אודות דיאטה, סוגי דיאטות ותזונה נכונה. אם החלטת לעשות דיאטה בריאה או למצוא שיטות הרזיה ללא דיאטה, וגם אם החלטתם ללכת על דיאטת כסאח - אתם במקום הנכון.
אתר bello מביא מידע מעודכן לגבי כל סוגי הדיאטות, בצד מאות מתכונים ותפריטי דלי קלוריות, דרכים לשמירה על בריאות ותזונה מאוזנת באמצעות דיאטות נפוצות, שיטות הרזיה טבעית, מציאת הדיאטה הנכונה ביותר עבורכם ואיך עוברים לאורח חיים שכולל תזונה נבונה.
המאמרים והמידע באתר bello מובאים מפי מומחים בתחומם וביניהם דיאטניות, תזונאים ואנשי מקצוע נוספים.

מתכוני דיאטהתפריטי דיאטהדיאטה לילדיםתזונה נכונהדיאטות מומלצותדיאטה מהירהדיאטניתתזונאיתדיאטה לקיץ, דיאטת אטקינס

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל