מחקר: תה שחור מפחית את הסיכון לסוכרת

מחקר בינלאומי חדש מראה קשר ישיר בין צריכת תה שחור והפחתת הסיכון לסוכרת

מחקר: תה שחור מפחית את הסיכון לסוכרת ()
חיפוש מתכון דיאטטי
מאת: מערכת בלו

מחקר חדש שבוצע ב-42 מדינות על ידי יוניליוור (יצרנית תה ליפטון) מראה קשר ישיר בין צריכת תה שחור והפחתת הסיכון לסוכרת. עובדה מעניינת כי בשנים האחרונות מדברים בעיקר על תה ירוק, הכולל נוגדי חמצון רבים המהווים את יתרונות הבולט, בצד יתרונותיו הבריאותיים הנוספים - כגון אספקת נוזלים שמסייעת לגוף בספיגה. לעומתו, התה השחור נדחק הצידה בהקשרים בריאותיים. והנה, בא המחקר החדש שמצביע על קשר ישיר בין שתיית תה שחור והפחתת הסיכון לסכרת.

 

תה שחור מפחית ב-25% את הסיכוי לסוכרת

המחקר פורסם לאחרונה ב- British Medical Journal Open והוצג גם בקונגרס העולמי האחרון לסוכרת, וכן בקונגרס הבינלאומי לסוכרת והוא מראה קשר ברור בין צריכת תה שחור והפחתת הסיכון לחלות בסוכרת.

 

המחקר מראה כי אוכלוסיה הצורכת כמות כפולה של תה שחור ביחס לאוכלוסיה אחרת מפחיתה את הסיכון לחלות בסוכרת ב-25% בהשוואה לקבוצה השניה.

 

ד"ר אריאל ברזניאק, מנכ"ל Data Mining International: "זו הפעם הראשונה שבה נקבע קשר סטטיסטי איתן בין צריכת תה שחור ושכיחות מחלת הסוכרת בעולם. אוסף הנתונים שבידנו מצביע על כך שככל הנראה קיים קשר בין מרכיביו של התה השחור והשפעה חיובית על רמת הסוכר בדם".

 

פרופ' ז'נבייב ברגר, מנהלת המחקר העולמית ביוניליוור ואחת מהחוקרות במחקר זה: "מחקר זה מצטרף לשורה ארוכה של ממצאים שכבר בידינו המצביעים על תכונות של התה השחור התורמות לבריאות. אנו צריכים להוסיף ולחקור כדי למצוא הקשר המדויק שבין שכיחות סוכרת לשתיית תה שחור, אולם הממצאים הסטטיסטיים מראים חד משמעית כי בקרב אוכלוסיות המרבות לשתות תה שחור שכיחות מחלת הסכרת נמוכה ב-25%".

 

 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בערוץ דיאטה ותזונה תמצאו את כל המידע העדכני אודות דיאטה, סוגי דיאטות ותזונה נכונה. אם החלטת לעשות דיאטה בריאה או למצוא שיטות הרזיה ללא דיאטה, וגם אם החלטתם ללכת על דיאטת כסאח - אתם במקום הנכון.
אתר bello מביא מידע מעודכן לגבי כל סוגי הדיאטות, בצד מאות מתכונים ותפריטי דלי קלוריות, דרכים לשמירה על בריאות ותזונה מאוזנת באמצעות דיאטות נפוצות, שיטות הרזיה טבעית, מציאת הדיאטה הנכונה ביותר עבורכם ואיך עוברים לאורח חיים שכולל תזונה נבונה.
המאמרים והמידע באתר bello מובאים מפי מומחים בתחומם וביניהם דיאטניות, תזונאים ואנשי מקצוע נוספים.

מתכוני דיאטהתפריטי דיאטהדיאטה לילדיםתזונה נכונהדיאטות מומלצותדיאטה מהירהדיאטניתתזונאיתדיאטה לקיץ, דיאטת אטקינס

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל