קינג קונג – מסעדה אסייתית עם אווירה אמריקאית

מאת: מערכת בלו

מה היא מסעדה אסייתית מומלצת? אחת כזו שלא נשכח בה את הטעמים, הריחות והאווירה. אנחנו רוצים אווירה שתעטוף את האוכל ותהפוך את הערב למושלם, והנה קיבלנו:קינג קונג היא לא רק מסעדה מומלצת, אלא דיינר אסייתי אמריקאי שבהחלט כאן כדי לתת בראש

ללכת למסעדה היום זו החלטה של מה בכך. זה כבר לא ספונטני, בטח אם אתם הורים לילדים ובטח אם אתם בטיול בדרום או בצפון ואתם בוחרים מסעדה איכותית, אתם רוצים שהיא תהיה לא פחות מבלתי נשכחת.

בעידן הריאליטי הקולינארי, הרשתות החברתיות ובכלל, האוכל נהיה פופולארי, כלומר הוא כבר לא אך ורק אוכל. הולכים למסעדה שמגישה אוכל שאנחנו לא יכולים לאכול בבית, בטח לא כל יום.

 

השילוב המנצח בין אמריקה ואסיה

מה יותר מיוחד ממסעדה אסייתית איכותית באמת, מה יותר כיף מלשבת בדיינר אסייתי או אמריקאי ולאכול אוכל שמחמם את הלב והנשמה? כנראה שאין.

באוכל ובעולם המסעדנות הכי חשוב לשמור על איזון. כשעושים דיינר אסייתי אמריקאי, ודוגמא נפלאה לכך היא מסעדת קינג קונג, כדי שהמסעדה תמשיך להיות מסעדה אסייתית ואיכותית, אך שלא תאבד את החדות והחוצפה האמריקאית צריך להיות חכם גדול.

אחד המאפיינים שאותם בוחנים כאשר מחפשים סעדה אסייתית מומלצת, הוא השירות. כמו לאוכל ולנראות שלו, ככה לשירות יש את המשמעות המיוחדת שלו. לכן, בדיינר אסייתי אמריקאי תמצאו בתפריט וגם באנשי הצוות שילוב מדויק של משמעת עצמית עם אדיבות וקלילות.

 

מה הן השעות הטובות ביותר ללכת לדיינר אסייתי?

זוכרים את עניין השירות? החדשות הרעות הן שמדינת ישראל מורכבת בעניין זה, כי להבדיל ממדינות אחרות בעולם, מלצרות בישראל אינו מקצוע, אלא מקצוע זמני ולכן לשירות ישנו משקל רב.

מה עושים? מגיעים בזמן המתאים. חשבו על זה: אם אתם הולכים לדיינר אסייתי כדי להכיר את העולם ולטעום טעמים חדשים, כדאי שזה יהיה כאשר המסעדה לא ״מפוצצת״.

למסעדה הולכים משתי סיבות – כשרוצים וכשצריכים. לשם כך לכל המסעדות המומלצות והאיכותיות ישנו מערך שירות הזמנות ובו תוכלו לתאם את הגעתכם למסעדה.

 

כך תיעזרו בהמלצות כדי לבחור מסעדה

במידה והחלטתם להיות ספונטניים ופשוט להגיע למסעדה אסייתית איכותית, אלגנטית ושקהל רב מגיע אליה, רצוי להגיע בשעות שלפני שיא ההתיישבות או אחרי.

למשל, קיבלתם המלצה נהדרת למסעדה אסייתית מומלצת רצוי לברר אם אפשר על סוג המוזיקה שמתנגנת או מתי נהוג להגיע כדי לחוות את המסעדה עד הסוף. דיינר אסייתי ודיינר אסייתי אמריקאי בפרט, מאפשרים הגעה ובכל שעות היום תוכלו להרוויח מהמקום, בשל היותו מקום יציב שתמיד פתוח לקהל. גם אם גשם וגם אם הקיץ, האווירה תהיה דומה.

החיבור של האופי בין דיינר אסייתי למסעדה אסייתית איכותית הוא בעדינות והאווירה שיגרמו לקהל לספר כי היו במסעדה אסייתית מומלצת.

 

האם צריך לדאוג לחניה?

בכל מסעדה אסייתית איכותית ובכלל, בכל מסעדה מומלצת שתלכו אליה רצוי לוודא את עניין החנייה. ישנם מקומות ברחבי הארץ, בכמה וכמה מסעדות אסייתיות איכותיות מאוד שישנו שירות חניה שלא כלול במחיר התפריט והוא חלק מההוויה היוקרתית של המקום.

דיינר אסיאתי אמריקאי ובכלל מסעדות דיינר בפרט הוקמו בעבר באזורים בהן ישנה חניה, כי בבסיס שלהן הן אמורות להיות מסעדות ״על הדרך״. אז כשאתם נתקלים במסעדה אסייתית איכותית, לא כדאי לוותר.

לבסוף, אם אתם מתכוונים לשתות אלכוהול כמובן שאסור לנהוג וכדאי למצוא דרך חלופית. המסעדה האסייתית יכולה להיות מומלצת, אך חשוב לחזור ממנה בשלום.

 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל