יש ספרים – הזמנת ספרי לימוד באינטרנט לכל הגילאים

זמינות גבוהה של ספרי לימוד טובים ורלוונטיים היא תנאי להצלחה במבחנים ובבגרויות. כיום אפשר להשיג ספרי לימוד כאלה בכל גיל בלחיצת כפתור אחת, אז כדאי לדעת איך לעשות את זה

רכישת ספרי לימוד מתבצעת כיום בדרך אחרת לגמרי לעומת האופן שבו היינו צריכים לבצע אותה בעבר. כל הורה ותיק זוכר למשל את התקופה שבה נאלצנו לצאת מהבית כדי לחפש ספרי לימוד ליסודי עוד לפני שהילד או הילדה עלו לכיתה א', או את הלחץ לגבי מיקוד לבגרויות עם ספרי לימוד לתיכון. בין לבין, גם תלמידי כיתות ז' עד ט' בזבזו המון אנרגיות על ביקור פיזי בחנויות כדי לקנות ספרי לימוד לחטיבה ועל מנת לעמוד בדרישות של המערכת.

אבל כיום זה לא ככה ואין שום בעיה להשיג ספרי לימוד באינטרנט בלחיצת כפתור אחת. עם אתר אמין ומאובטח כמו של יש ספרים, ספרי לימוד עד הבית הם הסטנדרט החדש של מערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית – אז הגיע הזמן להבין מה זה אומר.

מהיר, משתלם ונוח: למה לקנות ספרי לימוד באינטרנט?

היתרון ברכישת ספרי לימוד באינטרנט הוא המהירות. מלבד מגוון עצום שכולל בתוכו קטלוג מרשים של ספרי לימוד ליסודי, לחטיבה או לתיכון, הורים לילדים בכל הגילאים יכולים לבחור את הספר החסר ולקבל אותו במשלוח זריז. משלוחים כאלה הופכים את ספרי הלימוד לאמצעי חיוני בארגז הכלים של התלמידים ולעיתים קרובות הם גם משפרים את סיכויי ההצלחה במבחנים ובבגרות.

חוץ מזה, משתלם יותר לקנות ספרי לימוד אונליין מאשר בחנויות. אתר יש ספרים למשל מציע את כל הכותרים ברשימת ספרים של בני גורן או ספרי לימוד של מטח, אבל בלי שההורים יצטרכו לקרוע את הכיס. בגלל שהאתר מתופעל נכון ומשום שאין צורך להחזיק מלאי בחנויות, המחירים נמוכים בעשרות אחוזים בהשוואה לאותם ספרים ברשתות השיווק המסורתיות.

מעבר לכך, יש את האלמנט של הנוחות: גם ההורים וגם הילדים יכולים עכשיו להזמין ספרי לימוד לחטיבה או לתיכון כדי לרענן את הספריה. הסיבה לכך יכולה להיות כמובן בחירת ספרי מיקוד לבגרויות בגלל דרישה ספציפית של המורה, או בצורה עצמאית ומתוך תחושה של חוסר ביטחון כלפי נושא מסוים. התוצאה היא תמיד זמינות גבוהה יותר של ספרי לימוד טובים ולכן גם מימוש פוטנציאל ההצלחה של התלמידים אפילו מחוץ לשעות הפעילות של בתי הספר ומערכת החינוך הפורמלית.

איך בוחרים ספרי לימוד?

הזמנת ספרי לימוד באינטרנט לכל הגילאים היא משימה קלה ופשוטה. לא צריך שום ניסיון טכני כדי לבצע אותה, האתר של יש ספרים מאובטח לפי כל הפרוטוקולים הכי מחמירים אונליין וגם אמצעי התשלום עצמם מוגנים לחלוטין. מכאן והלאה, השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא כיצד בוחרים ספרי לימוד לתיכון לעומת היסודי ולמה בעצם יש כל כך הרבה סוגים שונים בקטלוג ספרי לימוד של מטח.

ראשית, ספרי לימוד בוחרים לפי מה שהילד או הילדה מרגישים שהם צריכים. בכל מקרה של התלבטות, אפשר להתרשם מהקטלוג באתר יש ספרים ולהסתכל על התקציר של ספרים של בני גורן בנושא מתמטיקה למשל לעומת ספרי לימוד של מטח בנושאים הומניים יותר.

שנית, כדאי לבחור ספרי לימוד לפי המלצות הצוות. כאן נכנסים לתמונה מורים או אנשי חינוך, שיכולים לתת שמות ספציפיים של ספרי לימוד ליסודי, לחטיבה או לתיכון. עם יש ספרים, אין מקום לדאוג: ספרי לימוד באינטרנט מגיעים עד הבית וכל הצדדים יוצאים מרוצים. 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל