שני מנתחים בחדר אחד – הקונספט החדש לניתוחים פלסטיים

מאת: מערכת בלו

מודל ייחודי שמאפשר לשני מנתחים פלסטיים בכירים לבצע יחד את הניתוח מביא את המהפכה שחיכינו לה: טיפול איכותי עם תוצאות טובות יותר, זמן ניתוח קצר ואפילו חיסכון בהוצאות. בואו להכיר את הקונספט מקרוב

ד"ר יהונתן איליא וד"ר נעם ארמון, מומחים לכירורגיה פלסטית ואסתטית ורופאים בכירים במחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית חולים הדסה עין-כרם בירושלים, מציעים כיום קונספט חדש וייחודי לניתוחים פלסטיים. במרפאה הפרטית שלהם בירושלים, אפשר לתאם ניתוח קוסמטי שבו שני המנתחים נמצאים באותו חדר. נשמע דמיוני? חכו שתבינו מה היתרונות.

מה מאפיין את המודל הייחודי?

הקונספט החדש שמיושם במרפאה הפרטית של ד"ר יהונתן איליא וד"ר נעם ארמון הוא ללא ספק תצוגת תכלית בדור הבא של ניתוחים פלסטיים בירושלים בפרט ובארץ בכלל. קודם כל, ניתוח פלסטי בירושלים שמתקיים כאשר שני המנתחים נמצאים בחדר אחד מבטיח תוצאות טובות יותר.

למה? פשוט מאוד: במהלך הניתוח, שני המנתחים יכולים להתייעץ אחד עם השני ולקבל החלטות מבוססות, מושכלות ומנומקות. לזה יש גם השלכות חיוביות על התוצאות, שבהכרח יהיו טובות ומדויקות יותר.

חוץ מזה, המודל של ד"ר יהונתן איליא וד"ר נעם ארמון מתאים למגוון רחב של סוגי ניתוחים פלסטיים – החל מניתוחי חזה בירושלים והסביבה, דרך ניתוחי פנים בירושלים לתושבי העיר או אורחים מחו"ל ועד ניתוחים פלסטיים בירושלים לגברים ונשים מבוגרים וצעירים.

כיום, מי שרוצים ללכת על בטוח ולבחור מנתחים פלסטיים בירושלים שיש להם גם את הניסיון וגם את הידע, מקבלים מענה מקיף תחת קורת גג אחת. וזו רק ההתחלה.

כמה זה עולה?

המודל שפותח על ידי ד"ר יהונתן איליא וד"ר נעם ארמון מאפשר לשני מנתחים פלסטיים בכירים לבצע יחד את הניתוח. אופן הטיפול בדרך הזו תורם כאמור לאיכות התוצאה ומקצר את זמן הניתוח כי לא צריך להפסיק אותו כדי להתייעץ, אבל מה שהרבה מפספסים זה את התועלת הכלכלית.

בפועל, הקונספט החדש של ניתוחים פלסטיים בירושלים הוא גם יעיל וגם משתלם יותר. כאשר שני המנתחים נמצאים יחד באותו חדר, העלות של הניתוח יורדת. מבחינת קהל היעד והמטופלים, המשמעות היא שסוף סוף אפשר להגשים את החלום ולבצע ניתוח פלסטי גם בתקציב נגיש.

מה כדאי לדעת לפני שעוברים ניתוחים פלסטיים בירושלים?

ניתוח פלסטי בירושלים זוכה לעדיפות כאשר הוא מתבצע על ידי מומחים לכירורגיה פלסטית ואסתטית, שעברו את ההכשרה שלהם במוסדות הרפואה המובילים ושעובדים בצמוד לבית החולים המפורסם בהדסה עין-כרם. אבל גם בירושלים, צריך לדעת איך לבחור את המרפאה המתאימה.

במרפאה של ד"ר יהונתן איליא וד"ר נעם ארמון דוגלים במראה טבעי ורענן. מלבד הקונספט החדש שמבטיח ששני המנתחים יעבירו את הניתוח ביחד, היתרון הוא שניתן לבצע את רוב הניתוחים מעל גיל 18 – או לתאם ניתוחים מיוחדים לגיל ילדות ובהם הצמדת אוזניים, הסתרת מומים מולדים ועוד.

שני מנתחים - כמה ניתוחים שונים

עוד יתרון שבא לידי ביטוי במרפאה הפרטית של ד"ר יהונתן איליא וד"ר נעם ארמון הוא השילוב בין ניתוחים פלסטיים מסוימים. בגלל שיש ניתוחים שנחשבים משלימים וכדי להימנע ממספר הרדמות כלליות, ניתן להתייעץ עם ד"ר יהונתן איליא וד"ר נעם ארמון לגבי שילוב שלהם.

השילובים השכיחים הם של ניתוחים משלימים כגון ניתוחי בטן ושד, ניתוחי פנים ועפעפיים ועוד. בכל מקרה, כדאי לתאם פגישת ייעוץ עם ד"ר יהונתן איליא וד"ר נעם ארמון ולדון איתם לגבי שילוב הניתוחים הטוב והבטוח ביותר לכל אחד ואחת מאיתנו.

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל