אופניים חשמליים מתקפלים - למי ולמה?

הטרנד החם של השנים האחרונות בעולם האופניים, אופניים חשמליים מתקפלים

אופניים חשמליים מתקפלים - למי ולמה? ()
מאת: עידו רייכנברג

אופניים חשמליים כבר מזמן הפכו להיות פופולריים מאוד בערי ישראל. יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור לאופציה של רכיבה על אופניים חשמליים מאשר לנסוע ברכב הפרטי שלהם או בתחבורה ציבורית. תחילה היו אופניים חשמליים רגילים וגדולים, אך עם הזמן שינו את העיצוב של האופניים והפכו אותם לקומפקטיים יותר ואף יצרו אופניים חשמליים מתקפלים.

 

למה צריך אופניים חשמליים מתקפלים?

רבים מהתושבים בערים הגדולות והצפופות, בוחרים לרכב על אופניים כדי להתנייד ממקום למקום. כאשר הם מגיעים למקום חפצם, הם נועלים את האופניים לעמוד או למתקן חנייה לאופניים. כאשר הם חוזרים, הם מגלים שהשרשרת חתוכה ואין אופניים באופק. גנבי אופניים נמצאים בכל עיר ובעזזרת כלים מעטים, הם מצליחים לגנוב זוגות רבים של אופניים שנשארים ללא השגחה. אופניים חשמליים מתקפלים, באים בדיוק לפתור את הבעיה הזו. בגלל שהם מתקפלים למימדים קטנים יותר, ניתן להרים אותם בקלות לכל מקום שאתם הולכים, בלי צורץ להשאיר אותם במקום ללא השגחה.

 

היתרונות של אופניים חשמליים מתקפלים

ישנם יתרונות רבים ברכישה של אופניים חשמליים מתקפלים לעומת אופניים חשמליים. עלייה לרכבת עם האופניים - רבים מרוכבי האופניים משתמשים ברכבת כדי להגיע ממקום למקום. כפי שידוע, ישנה בעיה לעלות לרכבת עם אופניים רגילים בגלל הגודל שלהם שמפריע לשאר נוסעי הרכבת. כאשר מקפלים את האופניים, הם תופסים פחות מקום ואין בעיה לעלות איתם לרכבת. איחסון האופניים במקומות רבים – ניתן לאחסן את האופניים בקלות בבית או במשרד, בלי שהם יפריעו כלל. כאשר האופניים מקופלים, הם תופסים מעט מקום, דבר שאינו מפריע כלל. גול האופניים עצמם – אופניים מתקפלים הם קטנים במידה ניכרת מאופניים רגילים. הסיבה לכך שאופניים חשמליים מתקפלים נועדו להיות קומפקטיים וקלים יותר בשביל שניתן להרים ולסחוב אותם למקומות רבים.

 

למי מתאימים אופניים חשמליים מתקפלים?

אופניים מתקפלים מתאיים לרוב הרוכבים, אך בעיקר לרוכבים שסבלו בעבר מגניבות רבות של אופניים. אין הרגשה יותר גרוע מכך שגונבים את האופניים ממש מתחת לבית. גם אנשים שגרים בקומות גבוהות ולא בקומות קרקע. בגלל המשקל הקל של האופניים וגודלם הקטן, ניתן להכינס איתם לכל מעלית ואף לעלות איתם בקלות במדרגות ולאחסן אותם בתוך הבית. מי שנוהג להשתמש בנוסף בתחבורה ציבורית כמו רכבת או אוטובוסים, יכול לעלות אליהם בקלות עם אופניים מתקפלים.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם כושר וספורט של bello תמצאו מידע עדכני על אימוני כושר, תוכניות אימונים, בבית ובמכון כושר, לצד מאמרים של מאמני ומדריכי כושר מוסמכים בנושאים הקשורים לכושר, ספורט ואורח חיים בריא. אם החלטתם להיכנס לכושר, או שאתם רוצים לשפר את הכושר הגופני שלכם - אתם במקום הנכון. עולם הכושר של אתר bello מביא לכם את מיטב הכתבות על כל תחום הכושר הגופני, לרבות תחומי אימון פופולאריים כגון אופניים, פילאטיסחדר כושרמאמן כושר אישיאימון כושר

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל