הסרת שיער ()

הסרת שיער SHR

הסרת שיער SHR הינה אחת הטכנולוגיות החדישות שמבטיחות הסרת שיער גוף ללא כאב. הסרת שיער SHR מבוססת על מקור אור רב עוצמה המכונה AFT הפועל בתדירות והספק גבוהים ובאנרגיה נמוכה.

רוצה להתייעץ עם מומחה להסרת שיער?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

הסרת שיער SHR מאפשרת טיפולים בכל גווני העור של מטופלים הניגשים להסרת שיער גופם: החל מצבע עור בהיר עד כהה וכמעט ללא מגבלה. מערכת SHR כאמור מתאימה לרב גווני השיער ולכל גווני העור, לרבות עור שזוף אך שאינו צרוב. הסרת השיער SHR מתאפשרת עבור רוב צבעי השערה ובכל אזורי הגוף, זאת בניגוד לטכנולוגיות מתחרות אחרות המפיקות אנרגיות גבוהות והספקי שיא גבוהים שמסבים במהלך טיפול הסרת השיער הרגשת אי-נוחות וכאב, ועלולים לסכן לעיתים את עור המטופל.

כיצד פועלת שיטת הסרת שיער SHR

אפיון הפרמטרים, ויחסי הגומלין (האופטיים-ביולוגיים) של הסרת שיער בטכנולוגיית SHR עם העור, מאפשרים העברת האנרגיה אופטית דרך רקמת העור החיצונית (האפידרמיס), וספיגתה במרקם העור הפנימי (דרמיס), תוך כדי חימום מבוקר ויעיל של אזור המטרה בשני אופנים: כללי ובררני.

 

לטענת ממציאי טכנולוגיית הסרת שיער SHR הטיפול נטול כאב וללא תופעות לוואי. מטופלים מדווחים כי הטיפול נותן תחושה נעימה הדומה למסאז' אבנים חמות. כ- 80% מהמטופלים דווחו למטפלים כי הם נרדמים במהלך טיפול באזורים גדולים. טענה נוספת שמוצגת על ידי הוגי השיטה, היא כי בניגוד למכשירים מבוססים הקיימים בשוק כגון IPL-LASER ואשר פועלים בקצב איטי ומסורבל, טכנולוגיית הסרת שיער ב-SHR פועלת תוך כדי תנועה המכונה תנועת in-motion, באופן דינאמי, רציף ומהיר על גבי משטח העור, ותוך כיסוי שטחים גדולים.

 

זמן הטיפול הממוצע בהסרת שיער SHR נמוך באופן משמעותי בהשוואה למכשירים קיימים ולא נדרשת פעולת אלחוש או כל פעולה אחרת למניעת כאב.

 

עוד מדריכי הסרת שיער:

הסרת שיער בלייזר

אפילציה

הסרת שיער IPL

הסרת שיער 4MP

הסרת שיער אינפרא אדום

אילו מכשירים פועלים באמצעות הסרת שיער SHR

טכנולוגית ה-SHR פועלת במכשירים הבאים: SHR,SPA SHR Aria -ו Harmony XL ו- Soprano XL - במגוון ידיות, שכל אחת מהן פועלת בתחום חלון אופטי אידיאלי, המותאם להסרת שיער.

 

מערכת SHR פועלת בהבזקי אור מהירים בשטף אנרגיה נמוך ובאנרגיה ממוצעת גבוהה. המערכת מחממת את זקיקי השערה ואת הרקמה הסובבת את הזקיק באופן מדורג עד להגעה לטמפרטורה הטיפולית מתאימה וזאת ללא כאב ותוך שמירה מרבית על יעילות ההליך ומניעת תופעות לוואי שליליות, כגון: כוויות, אדמומיות ונפיחות.

 

באמצעות SHR והידית המקוררת, ההליך נוח ונטול כאב, עד שאינו מצריך שימוש במשחות אלחוש או ג'ל לקירור האזור המטופל. הטיפול בהסרת שיער SHR מאושר ע"י רשויות הבריאות בעולם.

 

במהלך עשר השנים בהן קיים שימוש במכשירי הסרת שיער, לא פורסמו מיקרים של תופעות לוואי המסכנות את בריאות המטופל. יחד עם זאת הדבר לא הוכח חד משמעית בדיוק כמו במכשורים המתחרים המצויים כיום בשוק.

חדשנות "הכאב" בטכנולוגית SHR

החדשנות של הסרת שיער SHR אינה מסתכמת בהליך הסרת שיער ללא כאב. הטכנולוגיה מבטיחה תוצאות מדהימות ועקביות מלקוח ללקוח. מחקרים קליניים שפרסם המייצר הוכיחו כי מטופלים הסירו לפחות כ- 85%- 70% מהאזור המטופל ומספר טיפולים נוספים אף יכולים לשפר את התוצאה.

 

הסרת שיער דורשת חימום של זקיקי השיער ומכאן הנטייה להרגיש כאב. טכנולוגית ה SHR שעובדת בטכנולוגיה שונה מאחרות אינה גורמת לתחושת כאב תוך כדי חימום הזקיק. אולם, כאשר קיימת צפיפות גבוהה של זקיקים באזור המטופל והשערות הן עבות ושחורות, בלתי נמנע שתיווצר הרגשה קלה של חום.

 

לטענת ממציאי השיטה אין הדבר זהה לתחושת הכאב שמסבות השיטות המקבילות, אך עדיין יש לזכור שתחושת כאב הינה תחושה אישית המשתנה מאדם לאדם. בשיטת SHR ניתן לצפות לתוצאות של כ 80% אך לא לצמיתות.

 

מספר הטיפולים הממוצע הנדרש הוא של 10 טיפולים (בממוצע כ 6 עד 14 טיפולים), כאשר המרווחים בין טיפול לטיפול הם של חודש עד שלושה חודשים.

תנועה ללא כאב

שיטת In MotionTM -עם הידית המקוררת מייצגת פריצת דרך טכנולוגית בנוחות, מהירות ויעילות הטיפול ללקוח.

הטיפול מספק חימום הדרגתי עד לטמפרטורה הטיפולית הדרושה, תוך שמירה מרבית על שכבת האפידרמיס על מנת למנוע סיכון לפציעה או כאב.

 

טכנולוגיית SHR להסרת שיער משלבת מספר טכנולוגיות לאופטימיזציה מקסימאלית.
באמצעות שלוש ידיות שונות בטכנולוגיית האור וידית לייזר דיודה אחת, מתאפשר ביצוע הסרת שיער המתאים לכל מטופל באופן אינדיבידואלי, ללא כאב וללא סיכונים מיותרים:

  • ידית STYLE היא ידית המותאמת לכל אזורי הגוף ומותאמת לכל גווני העור ולרוב צבעי השיער( למעט בלונדיני, ג'ינג'י ולבן ). פעולת ההסרה נטולת כאבים כלל  והיא מתאימה לאנשים הרגישים לכאב וזמן הטיפול הוא ארוך.
  • ידית COMBO היא ידית מיוחדת המותאמת לבעיות ספציפיות ואזורי טיפול מוגדרים והיא מתאימה לסוג עור מסוים
  • ידית  QUICK הינה ידית המותאמת להסרת שיער בשטחים גדולים וזמן הטיפול הינו קצר במיוחד. הטיפול הוא ללא כאבים, למעט הרגשת חום קלה באזורים צפופי שיער במיוחד, לרוב בטיפולים ראשונים. מתאים לסוג עור מסוים.
  • ידית לייזר דיודה NM810 מתאים למכשיר סופרנו. מתאימה לטיפול בכל אזורי הגוף ולכל גווני העור ולרוב גווני השיער.

 

לטענת המשתמשים בשיטת הסרת שיער SHR ובשונה מטכנולוגיות אחרות, ניתן לבצע טיפולים בתקופת הקיץ כאשר העור שזוף אך אינו צרוב. יחד עם זאת, יש להמתין חמישה ימים לאחר השיזוף האחרון ורק אחר כך לגשת לטיפול.

להרגיש חלק לנצח

כמו בכל טיפולי הסרת השיער הקיימים, לא ניתן להבטיח תוצאה קבועה לכל החיים. במקרים רבים תהיה תוספת מסוימת של שיער לאחר מספר שנים שתדרוש טיפול לחיזוק התוצאה הראשונית.

 

שערה נמצאת תמיד באחד משלושת השלבים הבאים: אנגן- שלב הגדילה, קטגן וטלוגן. רק שערות הנמצאות בשלב הגדילה, המכונה שלב האנגן, מגיבות לטיפול ונהרסות. לכן, בכל טיפול ניתן להסיר באופן קבוע רק חלק מהשערות. ברוב המקרים משיגים בסוף הטיפול הפחתה משמעותית במספר השערות כאשר השיער הנותר הוא לרוב עדין, בהיר יותר ודק בהשוואה לשיער לפני הטיפול.

מגלחים את השיער

בטרם הטיפול נדרשים המטופלים לגלח את השיער. גילוח השיער מונע מהחלק החיצוני של השערה (החלק הנמצא על פני העור) לקלוט את האנרגיה ובכך לגרום לרגישות בעור או לכוויה. בין טיפול לטיפול יש לגלח את השיער שצמח, וחל איסור להסיר את השיער באמצעות שעווה או במכשיר אחר למריטת שיער, כיוון ששימוש זה עשוי לשנות את מחזור צמיחת השערה ולפגוע ביעילות הטיפול.

 

אורכו של מפגש טיפולי משתנה והוא תלוי בגודל האזור המטופל. בדרך כלל ינוע אורכו של מפגש טיפולי בין מספר דקות עד שעה.

יש לי חצ'קונים...אז מה קורה איתי?

נשאלת השאלה האם הטיפול מתאים לשיער הגודל כלפי פנים העור ויוצר פצעונים?

לטענת משתמשי השיטה, הטיפול יכול להפחית באופן משמעותי את הופעת הפצעים העמוקים והקשים המופיעים כתוצאה משערות הצומחות כלפי פנים ויוצרות מורסות (פסאודופוליקוליטיס). האנרגיה חודרת לתוך אותם פצעונים אדומים, המסבים סבל רב, ומשמידה את זקיק השערה שבתוכם. הטיפול מתאים במיוחד לאזורים בהם מתגלחים, כמו הפנים והצוואר אצל גברים, ואזור המפשעה אצל נשים.

הסרת שיער SHR... מחירים

לשאלה מה כדאי לרכוש- טיפול בודד או חבילת טיפולים התשובה היא פשוטה:

ברכישה של טיפול בודד היתרונות ברורים- משלמים רק על מה שמקבלים, המקום בו עוברים את הטיפול חייב לשמור על סטנדרטים גבוהים בכדי שתחזור לטפל אצלו, ואין סיכון כספי שהמקום ייסגר.

 

לעומת זאת, מכיוון שהסרת שיער דורשת מספר טיפולים, סביר להניח שחבילת טיפולים תתומחר בדרך כלל במחיר זול יותר. במידה והמקום מוצא חן בעיניך וביצעת טיפול ניסיון לשביעות רצונך, הרי שרכישת חבילה הופכת כדאית יותר מבחינה כלכלית. 

קוסמטיקאיות ומכוני אסתטיקה להסרת שיער SHR

הסרת שיער SHR במרכז הסרת שיער SHR בשרון הסרת שיער SHR בצפון
הסרת שיער SHR בירושלים הסרת שיער SHR בדרום  
 

שורה תחתונה: מה צריך לקחת בחשבון שזה נוגע להסרת שיער SHR

קיימים ארבעה גורמים עיקריים שמשפיעים על הצלחת הסרת שיער SHR:

  1. איכות המכשיר להסרת שיער SHR באמצעותו מתבצע הטיפול.
  2. מיומנות המטפלים אשר נדרשים לעבור הכשרה מתאימה ובידיהם הכלים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
  3. המטופל עצמו. יש לעשות הבחנה בין רמת הקושי של המטופל דהיינו: מטופל בעל שיער לבן, קרוב לוודאי שלא יראה תוצאות.
  4. רמת ציפיות: אם לקוח מצפה להצלחת הטיפול ה 100% כאשר הסך הכל מראה על הצלחה של  70% הרי שתחושת האכזבה בקרבו לא תבושש לבוא.

 

כך שבבואך לבחור מכון לביצוע טיפול הסרת שיער SHR או הסרת שיער בכלל עליך להתחשב במספר גורמים כגון אופי השירות (רצוי שיהיה גבוה), ותק וניסיון המקום, המלצות של בעלי ניסיון, טיב המטפלים ומידת מיומנותם: חשוב לוודא כי הנם מומחים מורשים ומיומנים וכי התחושה שלך כלפי המקום היא נוחה ולא חשדנית מלכתחילה.

 

גם למחיר מקום נכבד בשיקוליך אך מכיוון שמדובר בטיפול בגופך חשוב יותר לבדוק את טיבו ואיכותו של הטיפול בטרם חיפוש "דילים" מפתים שעלולים לעלות לך ביוקר בסופו של דבר.

 

הסרת שיער SHR, המדריך המלא!

 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל